Спритність "зелених" рук: Представник президента України в Конституційному суді заперечує наявність у законі про олігархів суперечних поправок та розповів, що буде далі

У

Представник президента України в Конституційному Суді Федір Веніславський спростовує інформацію про те, що в законі про олігархів є поправки, які суперечать одна одній. Телеканалу "Дом" він розповів, що пов'язує затягування прийняття цього закону з опором олігархічної системи, з котрою затято бореться найвеличніший лідер сучасності, котрий вимагає на власний розсуд визначати, кого приковувати до цього "стовпу ганьби", зазначають Патріоти України.

"Відчуття такі, що олігархічна система опирається, як жодному іншому законопроєкту. За рівнем опору можна порівнювати з ухваленням земельної реформи. Але на відміну від неї закон про олігархів стосується дуже вузького кола осіб, які паразитують на державі. Ми бачимо шалений опір. І політичний, і медійний і т.п.", — зазначив Веніславський.

Представник Зеленського в КСУ заперечує наявність поправок в законі, які суперечать одна одній, й аргументує це насамперед тим, що документ ретельно перевірили в комітеті ВР з питань нацбезпеки, оборони та розвідки.

"Ті, хто заявляють, що текст закону містить правки, які взаємовиключають одна одну, не надають жодного положення Регламенту, яке дає змогу зробити такий висновок", — уточнив Веніславський.

Він також виключає ймовірність того, що закон повернуть Раді. Веніславський вважає, що єдиний сценарій розвитку подій - підписання документа спікером ВРУ та передача на підпис президенту.

"І я не маю навіть підстав говорити про те, що ми можемо очікувати на якісь несподіванки щодо повернення законопроєкту до Ради. Таке право має лише президент. Президент закон однозначно підпише, оскільки саме він його ініціював. Тому, думаю, що несподіванок у цьому плані ми точно не матимемо", — резюмував Веніславський.

"Нас це не влаштує": Кремль виключив негайне припинення вогню в Україні

понеділок, 24 лютий 2025, 13:15

Варіант негайного припинення вогню на поточній лінії зіткнення з наступним обговоренням подальших кроків Москву «не влаштує». Про це на зустрічі із главою МЗС Туреччини Хаканом Фіданом заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, повідомляють Пат...

Це був би потужний сигнал: Президент Литви пропонує вступ України в ЄС 1 січня 2030 року

понеділок, 24 лютий 2025, 12:50

Литовський президент Гітанас Науседа запропонував зафіксувати 1 січня 2030 року датою вступу України до Європейського Союзу, передають Патріоти України. Очільник держави відзначив, що зараз настав час лідерства і європейці повинні взяти на себе відпові...