Санкції проти Росії і Північного потоку-2, які плануються в новому оборонному бюджеті США на 2022 рік, можуть стати найгіршим сценарієм для розвитку відносин Москви і Вашингтона, передають Патріоти України.
Подібна ситуація може підірвати спроби діалогу сторін, які почалися після зустрічі президентів Путіна і Байдена у Женеві. Однак наразі невідомо, чи ухвалять законопроект, та як поставляться до такої ситуації в Білому домі. Про це заявив прессекретар російського глави держави Дмитро Пєсков.
Як повідомляє ТАСС, він сказав про те, що законопроект, по суті, ще розглядається, а для набуття чинності він має пройти ще декілька етапів. Однак ухваленняя документа стане найгіршим сценарієм для розвитку російсько-американських відносин і негативно позначиться на спробах побудувати діалог.
"Цьому законопроекту належить пройти ще декілька ітерацій, й далі буде питання, чи прислухається адміністрація до цих рекомендацій щодо санкцій. Але, звичайно ж, це найгірший сценарій розвитку наших відносин. Це суттєво перекреслило б "дух Женеви" і навіть ті скромні надії на налагодження, відновлення якогось діалогу субстантивного, який з'явився після Женеви", - зазначив Пєсков.
Також він додав, що в Кремлі не знають, чи ухвалять у Конгресі США законопроект у чинній редакції, але бачать прагнення конгресменів посилити санкції щодо Росії.
"Напевно, це не наша справа будувати якісь прогнози. Очевидно, що різні санкційні устремління американських конгресменів не слабшають", - підкреслив Дмитро Пєсков.
Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо обурився через те, що посли країн Євросоюзу не прийшли за його запрошенням на урочистості з нагоди 80-річчя визволення Братислави від нацистської окупації. Водночас на заході були присутні диппредставники Росії та...
Однак з огляду на авторитет у світі і загальну компетенцію теперішньої команди Трампа, встигнути сторгуватись до того як вдарять мита на експорт продукції США у відповідь вкрай мало. Адже КНР вже анонсувала 30-відсоткові мита на американські товари. Пр...