Статистика смертності по країні зашкалює: Російські відомства спіймали на величезному заниженні летальних випадків від COVID-19

На тлі пандемії коронавірусу в червні 2020 року рівень смертності в Росії істотно виріс. Про це свідчить статистика, яку оприлюднили деякі Рагси, повідомляють Патріоти України з посиланням на російське видання "Открытые медиа".

Так, в Новосибірській області за місяць померли 3606 осіб проти 2711 роком раніше (збільшення на 33%), в Свердловській області — 5275 проти 4341 (збільшення на 22%).

Крім цього, було відзначено, що в червні в Камчатському краї померли 399 осіб, що на 58% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Між тим Росспоживнагляд повідомляє, що за вказаний період в краї всього 20 осіб померли від коронавірусу.

У Тульській області приріст склав 56% – у червні померла 2701 людина. А за даними Росспоживнагляду, в Тульській області в червні було всього 75 смертельних випадків від COVID-19.

Приріст рівня смертності в червні був зафіксований в Адигеї (+43%), Володимирській області (+37%) і Мордовії (32%).

Наявна статистика по 18 регіонах Росії показує, що в цьому році за червень у цих регіонах померло на 8583 осіб більше, ніж у відповідному місяці 2019 року. Зростання загальної смертності склав 30%.

У той же час Росспоживнагляд відзначає, що в минулому місяці від коронавірусу у 18 регіонах померло всього 1407 осіб.

Додамо, що статистика Росстату свідчить про те, що в травні 2020 року коронавірусна інфекція стала основною причиною смерті 7444 осіб. При цьому з щоденних звітів федерального оперштабу по боротьбі з коронавірусом випливало, що в травні від COVID-19 померли 3686 людей.

Хіти тижня. Бомбити той Вороніж: Як виглядає табір російських військ поблизу українського кордону показали із супутника

четвер, 15 квітень 2021, 4:00

У мережі з'явилися супутникові знімки й інші численні фотодокази, які підтверджують, що неподалік кордону України дійсно з'явився великий польовий табір російських військових. Він розташований на південь від Воронежа (РФ). Фото із супутника опублікував...

Хіти тижня. ​На Росії готуються до великих втрат: У Вологодській області терміново виділити багатогектарну ділянку для захоронення "військових трупів"

четвер, 15 квітень 2021, 3:00

Місцева мерія російського міста Череповець прийняла постанову «Про організацію термінового захоронення трупів у воєнний час». Документ опублікований на офіційному сайті мерії Череповця, зазначають Патріоти України. Для загиблих під час війни виділено в...