Стрімко спорожніє: Казанський передбачив долю Донбасу після отримання паспортів РФ (відео)

Люди будуть швидко залишати "пропащі місця, де на вулицях панує беззаконня і злидні, а рівень життя можна порівняти з країнами Африки Суданом або Сомалі".

Люди залишать місце, де панує беззаконня та руйнування. Фото: УНІАН.

Рішення президента РФ Володимира Путіни про видачу російських паспортів жителям ОРДЛО означає загибель регіону. Таку думку у відеоблозі на YouTube висловив український журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

При цьому він зазначив, що для деяких окремих громадян отримання паспорта РФ стане позитивом. Адже тоді вони зможуть переїхати в Росії і влаштуватися на роботу.

"З огляду на вкрай низький рівень життя в ОРДЛО, видача російських паспортів безумовно призведе до швидкого вимивання працездатного населення звідти. Який сенс сидіти в Донецьку, де середня зарплата 8,5 тисячі рублів, коли в 200-х кілометрах Ростов, де середня зарплата 30 тисяч? Бюрократичних перешкод для переїзду в Росію у жителів ОРДЛО більше не буде", – зазначив він.

Казанський додав, що люди будуть швидко залишати "пропащі місця, де на вулицях панує беззаконня і злидні, а рівень життя можна порівняти з країнами Африки Суданом або Сомалі". "Отже, відтік населення буде продовжуватися. З російським паспортом у кишені виїхати буде ще легше, і Донбас буде стрімко порожніти. З приблизно 3 млн там залишиться мільйон-півтора, а може бути і менше. А Донбас перетвориться в "сіру зону", де правитимуть бандитські клани", – підсумував він.

Проявляє зайву ініціативу: Зеленського запідозрили у здачі позицій України

середа, 29 січень 2020, 12:14

Якщо прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков заявляв, що у Володимира Путіна і українського президента Володимира Зеленського «налагоджений досить конструктивний робочий контакт», то екс-радник господаря Кремля, а нині старший науковий співр...

"Пан Ківа за час свого депутатства не запам'ятався нічим, крім неадекватності", - глава комітету ВР з питань сім'ї

середа, 29 січень 2020, 11:59

На думку Артура Палатного, Ілля Ківа виконує замовлення людей, пов'язаних з режимом Януковича. Своїми абсурдними висловлюваннями народний депутат Ілля Ківа перейшов не тільки межі здорового глузду, а й закону, за що повинен понести відповідальність. Пр...