Судиться із партією "Блок Кернеса": Син покійного мера Харкова хоче заборонити використовувати прізвище батька

Старший син Кернеса, депутат Харківської обласної ради Кирило Кернес вирішив судитися з партією, яка використовує ім'я його батька після його смерті. Він вважає, що це порушує права п'ятого мера Харкова. Щоби не спиратися на власну думку, син Кернеса наводить результати закритого опитування, яке проводили у Телеграм-каналі. Більшість харків'ян, запевняє син покійного мера, проти "юзання" імені Кернеса, передають Патріоти України.

"Деякий час тому, на одному з популярних телеграм-каналів було проведено анонімне опитування, предметом якого було наступне: "Партія "Блок Кернеса” може використовувати ім'я Кернеса, не маючи нічого спільного з Кернесом і його родиною"? З майже 28 тисяч харків’ян, які взяли участь в опитуванні, понад 50% відповіли: Ні, не потрібно паплюжити ім'я найкращого мера; а 40% заявили, що було б краще, якби вони продовжили справу Кернеса. Взявши на озброєння свої внутрішні відчуття, враховуючи що керівний склад партії не має жодного стосунку до Геннадія Кернеса та зважаючи, як стрімко вичищається і викорінюється з пам'яті харків'ян усе, що має відношення до Кернеса, я почав діяти", - повідомив Кернес-молодший у Фейсбук.

Після цього син звернувся до керівництва Блоку Кернеса з офіційним листом з вимогою припинити використовувати їхнє прізвище. Але партійці проігнорували звернення. Тому Кернес-син пішов до суду з цивільним позовом до колишніх однопартійців.

"А тому єдиний законний шлях - звернення до суду з метою захисту інтересів харків’ян та порушених прав Геннадія Кернеса. Днями нарешті відкрито провадження у цивільній справі за позовом Кирила Кернеса до політичної партії "Блок Кернеса - Успішний Харків" та Державної організації "Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій". Навіщо це мені? Справа принципу. Партія "Блок Кернеса - Успішний Харків" виникла за ініціативи Геннадія Кернеса. З ним вона пройшла вибори й отримала чудовий результат. А коли Лідера не стало, люди, яких він вважав командою, намагаються витравити його ім’я з пам’яті харків’ян. Невже вони вирішили, що можуть довіру й повагу до Геннадія Кернеса просто привласнити на свою користь?" - пише син клишнього мера.

31 травня він подав позов до "Блоку Кернеса - Успішний Харків" у Печерський райсуд Києва, а також звернувся до Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій.

Нагадаємо, Кирило Кернес не був у великій політиці за життя батька. Він пройшов до Харківської обласної ради у 2020 році, коли Геннадій Кернес уже бу на лікуванні в Німеччині.

7 жовтня 2022 року фракція усунула його від виконання обов'язків голови начебто за невиражену позицію щодо повномасштабного вторгнення Росії. "Сьогодні на засіданні фракції депутати більшістю голосів усунули від виконання обов’язків голови фракції Кирила Кернеса. Основною причиною для його заміни депутати назвали те, що від початку війни він жодного разу не висловив своєї позиції щодо військової агресії росії проти України, а також з 24 лютого поточного року самоусунувся від керівництва фракцією. Також депутати заявили про недотримання Кирилом Кернесом фракційної дисципліни", - йдеться в заяві.

Замість Кирила Кернеса керівником фракції обрали його заступника Віталія Панова. У грудні 2022 року Кирило Кернес вийшов із фракії і став позафракційним депутатом обласної ради, він голосує всупереч рішенням Блоку Кернеса.

Ірану достатньо двох тижнів для створення ядерної зброї - Міноборони США

неділя, 1 жовтень 2023, 18:27

У щорічній доповіді щодо загрози застосування зброї масового ураження Міністерство оборони США повідомило, що Іран має достатньо ресурсів, щоб створити ядерну зброю менше ніж за два тижні. Про це йдеться у документі під назвою "Стратегія протистояння з...

РФ нічого протиставити: Дикий пояснив, як Україні вдалося атакувати окупантів у Криму ракетами на 280 км

неділя, 1 жовтень 2023, 17:56

Українські військовослужбовці успішно пристосувалися до використання крилатих ракет Storm Shadow та SCALP. Підтвердженням цього є удари по об'єктах росіян у тимчасово окупованому Криму. Однак спочатку захисникам України довелося знищити протиповітряну ...