Святі скрепи наставляють "єретиків": РПЦ закликала французів "покаятися" після пожежі в Нотр-Дам де Парі

На думку представника РПЦ, "подібні події в історії релігії завжди вважалися знаменням".

Парижани моляться про порятунок собору. Фото: Рейтерс.

Пожежа в Соборі Паризької Богоматері «повинна сприйматися як знамення і заклик до покаяння». Про це заявив представник Російської православної церкви (РПЦ) при Раді Європи і Євросоюзі ігумен Філіпп. Його слова наводять російські ЗМІ, передають Патріоти України.

На думку представника РПЦ, «подібні події в історії релігії завжди вважалися знаменням, яке спонукає покаятися, звернутися до Бога і виправити життя». «Не думаю, що французи гірше нас, але, якщо ми не будемо дивитися на стан свого духу і виправлятися, то і нас можуть осягати подібні нещастя», - попередив він, пишуть «РИА Новости».

Ігумен Філіп додав, що всередині собору залишилася ікона Володимирської Богоматері, яку подарував патріарх Алексій II під час свого візиту в Париж в 2007 році. Доля цієї святині поки невідома, підкреслив він.

Інший представник РПЦ, а саме заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв'язків Російської православної церкви протоієрей Микола Балашов також сьогодні виступив із заявою, що пожежа, яка охопила Собор Паризької Богоматері, явила собою «страшне знамення».

«На Заході зараз перший день Страсного тижня. Велика втрата, страшне знамення, сенс якого нам ще треба повною мірою усвідомити, це спричиняє гострий біль, наповнює серця співчуттям, зближує нас з нашими західними християнськими братами», - сказав Балашов в коментарі ТАСС.

Він зазначив, що «і наша історія, і наша душа пов'язана з цією давньою твердинею Христової віри, яка сформувала ту Європу, яка нам невимовно дорога, яка навіть для найбільш самобутніх російських мислителів ... була «країною святих чудес». Слід додати, що ввечері 15 квітня тисячі мешканців столиці Франції зібралися поблизу Собору Паризької Богоматері, аби помолитися за порятунок символу нації.

З архіву ПУ. "Слуга народу", який хотів відіслати інструкорів НАТО задля довіри РФ, накреслив чесно-благородно "червоні лінії", котрі влада не перетинатиме у "формулі Штайнмаєра"

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 4:00

Для початку переговорів з врегулювання конфлікту на Донбасі має бути виконано ряд умов, озвучених президентом України Володимиром Зеленським. Про це у Верховній Раді заявив народний депутат від “Слуги народу” та голова Комітету ВР з питань зовнішньої п...

Хіти тижня. "Ти скільки відвоював метрів української землі? Ти віддав хоч один наказ про наступ? Ти відступив": Сюмар "накинулася" на Зеленського через послання до українців у Раді

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 0:35

У щорічному посланні до українців у Верховній Раді президент Володимир Зеленський називав не свої досягнення, а попередників. Про це з трибуни парламенту у вівторок 20 жовтня сказала народна депутатка з фракції "Європейська солідарність" Вікторія Сюмар...