Симуляція "покращення" на тлі руїн та хвороб: У Маріуполі окупанти запускають "програму фізичної підготовки" часів СРСР

У Маріуполі на Донеччині російські окупанти запускають "програму фізичної підготовки" часів СРСР. Про це повідомив радник мера Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

"Наприкінці червня "відділом фізкультури, спорту та туризму" вже планується провести перші змагання зі здачі нормативів ГТО серед молоді", - пише він.

ГТО розшифровується як "готов к труду и обороне". "Таке радянське знущання. З дитинства пам'ятаю норматив по киданню гранати на довжину наприклад. Ці ідіоти реально відроджують радянський союз в імперської обгортці", - повідомив радник мера.

Також окупанти почали видавати "пенсії від Росії", розповів Андрющенко. В перерахунку на гривню "пенсія" складає 2,6 тис. грн. Близько 10 тис. маріупольців принципово не подали документі на подачки окупантів, розповів радник мера.

"Видача "пенсій" очікувано перетворилась на чергове пекло і знущання. Видають налом, який на передодні завезли броньовиками. В рублях. Це прекрасно демонструє "міць" російської економіки. Тупо штампують на печатному станку стількі налічки, скількі потрібно. Сучасна історія грошей Росії такий самий фейк, як і сама Росія", - пише Андрющенко.

Окупанти проводять підготовку до "дня Росії". Хочуть змусити дітей співати російський гімн у зруйнованому місті.

Пригоди VIP-окупантів: Глава Північної Осетії та російські пропагандисти на Запоріжжі потрапили під обстріл

неділя, 5 лютий 2023, 17:11

Глава Республіки Північна Осетія в РФ Сергій Меняйло разом із російськими пропагандистами ТАСС і "Первого канала" потрапили під обстріл на території Запорізької області. Зазначається, що це сталося під час "відвідування позицій осетинських добровольчих...