Сирійський синдром: США готуються екстрено виводити війська з Афганістану, - ЗМІ

Міністерство оборони США розробляє план швидкого виведення всіх американських військ з Афганістану, якщо президент Трамп неочікувано дасть відповідний наказ, як він зробив у разі з Сирією. Таку інформацію видав телеканал NBC News із посиланням на представників Пентагона, зазначають Патріоти України.

"Триває планування екстреного виведення, яке припускає ймовірність, що Трамп віддасть наказ на повернення всього американського контингенту з Афганістану впродовж кількох тижнів", - йдеться в повідомленні.

При цьому уточнюється, що таке планування є попереджувальним заходом, а з Білого дому директиви про виведення сил з Афганістану не надходило.

Один з військових чиновників, на яких посилається NBC News, назвав це "розсудливим плануванням". Інший посадовець охарактеризував рішення Трампа вивести сили із Сирії як "генеральну репетицію" того, що може статися в Афганістані.

Хіти тижня. "Подітися вже нема куди": "Росіяни повинні каятися перед українцями, як німці у 1945-му", - Шендерович

вівторок, 18 лютий 2020, 20:00

Громадяни Росії, які підтримують дії Володимира Путіна в Україні, повинні пройти шлях покаяння за прикладом німців у ХХ столітті. Таку думку у своєму блозі висловив відомий російський письменник, драматург і журналіст Віктор Шендерович, передають Патрі...

Тепер він справжній "привид": На Донбасі ліквідували найманця "ЛНР" (фото)

вівторок, 18 лютий 2020, 19:57

Нещодавно Антону Коровіну виповнилося 34 роки. "18.02.20 Коровін Антон сходив на концерт Кобзона. Квиток коштував 200 рублів. 14 МСБТерО "Привид", – написав військовий. Посібники окупантів зазначили, що терорист воював на Донбасі з 2014 року. Нещодавно...