25 квітня російські окупаційні війська 16 разів порушили режим "тиші". Внаслідок обстрілів один українських військовий отримав поранення, повідомляють Патріоти України з посиланням на штаб ООС.
"Противник обстріляв наші позиції із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібрів 120 мм і 82 мм, а також гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї", - йдеться у повідомленні.
"Гібриди" Путіна відкривали вогонь біля Авдіївки, Павлополя, Широкиного, Старогнатівки, Опитного та Водяного.
"Поруч з Лебединським наші воїни зафіксували ворожий вогонь з автоматичного станкового гранатомета, а неподалік Пісок зі станкового протитанкового гранатомета", – повідомили військові.
Біля Новоолександрівки та Попасної найманці використовували 120 мм міномети.
Поруч із Кримським окупанти обстрілювали з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї опорні пункти Об’єднаних сил.
"Внаслідок ворожих обстрілів один український воїн отримав поранення", – нагадали у штабі.
Зазначається, що українські бійці, за даними розвідки, знищили чотирьох окупантів та ще п’ятьох поранили.
Від початку поточної доби російські окупанти знову порушували режим припинення вогню.
"Випадків захворювання на коронавірусну інфекцію серед особового складу Об’єднаних сил не зафіксовано", – стверджують у штабі.
. У Польщі правоохоронці затримали 36-річного громадянина України, якого підозрюють у публічних погрозах на адресу президента країни Кароля Навроцького. Затриманому можуть висунути обвинувачення за статтею Кримінального кодексу Польщі, яка передбачає в...
РФ до переговорів можуть змусити дві ключові умови: посилення Збройних Сил України та їхні успіхи на фронті, а також погіршення економічної ситуації в РФ. Про це сказав політтехнолог, кандидат філософських наук. Автор YouTube каналу "Мотив Подорожнього...