Російсько-окупаційні війська від початку доби 8 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі. Поранень зазнали двоє українських воїнів, повідомляють Патріоти України з посиланням напресцентр штабу ООС.
Так, біля Новоолександрівки і Новозванівка окупанти здійснили прицільний обстріл позицій воїнів ООС із мінометів калібру 120 мм.
Також міномети калібру 120 мм війська РФ застосували в напрямку Авдіївки. Під обстріл потрапив і сам населений пункт, внаслідок чого пошкоджено житлові будинки та прилегла територія.
Втрат серед цивільного населення немає.
Позиції українських захисників поблизу Лебединського потрапили під обстріл з гранатометів різних систем.
У Донецькій області за допомогою безпілотного літального апарату противник скинув гранатометні постріли біля Первомайського.
В районі Нью-Йорка ворог вів вогонь з великокаліберних кулеметів, а також застосував БПЛА і здійснив скидання ВОГ-17.
Крім того, на Луганщині зафіксовано проліт ворожого безпілотника, ймовірно Орлан - 10, з перетином лінії розмежування.
Внаслідок обстрілу військами РФ двоє військовослужбовців Об'єднаних сил зазнали вогнепальних поранень. Воїни перебувають у лікувальному закладі. Стан здоров'я одного пораненого - середньої тяжкості, іншого - задовільний.
На обстріли противника українські захисники відкривали вогонь, чим змусили його припинити вогневу активність.
Росіяни використовують Кінбурнську косу, щоб запускати безпілотники, вессти радіоелектронну розвідку та встановлювати засоби РЕБ, щоб заважати роботі українських повітряних і надводних дронів. Про це в етері Київ24 розповів військовослужбовець ЗСУ, вій...
Сили оборони України уразили зенітний ракетно-гарматний комплекс Панцирь-С1 у Феодосії та автомобільний пором Петропавловськ у районі Керчі в тимчасово окупованому Криму. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у суботу, 27 червня, передають Патріоти Укр...