"Ситуація справді непередбачувана": Олег Жданов оцінив ймовірність нападу Білорусі на Львів

Мер Львова Андрій Садовий повідомляв, що місто готується до можливого нападу з боку Білорусі. Річ у тім, що ситуація непередбачувана загалом. Однак військовий експерт Олег Жданов вважає, що загрози безпосередньо для Львова немає. Про це він сказав 24 каналу, передають Патріоти України.

За його словами, Львів не перебуває на передовій лінії фронту, а на другому ешелоні. Тому поки хвилюватися немає про що. Він вважає, що наразі найбільша небезпека є саме для Півночі України. Зокрема, для Рівненської та Волинської областей.

"Однак зараз, враховуючи ситуацію навколо України, то варто укомплектувати територіальну оборону, озброїти, навчити, заготовити інженерні споруди. Треба готуватися. На жаль, ми країна, яка фактично перебуває у стані війни", – сказав Жданов.

У ворога нові проблеми: Розвідники вивели з ладу новітній протидронний комплекс "Силок" окупантів (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 10:20

Розвідники з Харківської територіальної оборони вивели з ладу новітню російську розробку - протидронний комплекс "Силок". Снаряди скинули з безпілотника, який установка в теорії повинна була дистанційно знешкодити. Про ураження цілі розповіли в офіційн...

Ударом HIMARS по штабу дивізії знищений російський полковник Канат Мукатов

п’ятниця, 12 серпень 2022, 9:59

В Україні ліквідований російський полковник-окупант Канат Мукатов, заступник командира 20-ї гвардійської мотострілецької дивізії. Його загибель підтвердили в країні-агресорі. Ховали загарбника 8 серпня в закритій труні, передають Патріоти України. Росі...