"Та, що закликала "саджати за брехню за ґрати": Нардепка приховала доходи чоловіка в декларації

Олександра Устінова декларує квартиру в Києві, орендовану квартиру в США, автомобілі і навіть домашніх тварин, але приховує статки чоловіка.

Народна депутатка із фракції "Голос" Олександра Устінова не задекларувала зарплату та грошові заощадження готівкою свого чоловіка Олексія Яцюка, посилаючись на те, що "член сім'ї не надав інформацію". Відповідні дані вказано у щорічному фінансовому звіті, опублікованому на порталі Національного агентства з питань запобігання корупції, повідомляють Патріоти України.

Водночас нардепка сама не раз висловлювалася за покарання політиків і чиновників, які приховують доходи. "Збрехав у декларації більше ніж на 4 млн – сідай за ґрати", – писала вона в одному з постів у соцмережі.

Олексій Яцюк і Олександра Устінова

Як написав у Facebook журналіст і блогер Михайло Шнайдер, Устінова "позиціонує себе як безстрашного борця з корупцією і критикує всіх і вся за найменші провини".

Також він розповів, що нардепка разом із чоловіком у 2018 році переїхала до США. Тоді в декларації вона також не називала конкретну суму доходів чоловіка. "Половину 2020 року Олександра проводить не в Україні, а в славному штаті Техас. І пише звідти гнівні пости про те, що політики не хочуть повертати посадки в тюрму за брехню в декларації. Пише... і не голосує за жоден антикорупційний закон", – заявив Шнайдер. Він вказав, що в новій декларації (за 2020 рік) ситуація повторилася.

Український журналіст Сергій Іванов припустив, що так політикиня нібито могла спеціально приховати відомості. "Виходить, що Устінова або не змогла вмовити чоловіка Яцюка надати їй інформацію про його прибутки, заощадження та банківські рахунки, або, ймовірніше, просто приховала ці відомості від декларування.

Водночас вона декларує і 141-метрову квартиру в Києві, орендовану в США 73-метрову квартиру, автомобілі та навіть домашніх тварин, але приховує статки чоловіка", – написав журналіст у блозі на "Цензор.НЕТ".

Відреагував на цмикання Садовим американців?: Хомчак закликав чиновників не сіяти паніку

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:05

Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак закликав представників органів державної влади та місцевого самоврядування не розпалювати панічні настрої в суспільстві і не сприяти створенню "не визначених законом воєнізованих формувань". Частков...

Ніяк від дня народження не оговтається? "Слуга народу" Богуцька під час голосування в Раді насолоджувалась переглядом кіно (відео)

п’ятниця, 16 квітень 2021, 22:35

За словами кореспондента, під час голосування в одному вусі Богуцької був підключений до смартфону навушник, а на екрані телефону – ішов фільм. Це не завадило "служниці" реагувати на заклик головуючого голосувати - Богуцька натиснула кнопку "утримуюся"...