Таємниця Киштимського Курдуплика, або Чому Путін бореться з абортами насправді, - Василь Рибніков

Василь Рибніков: Таємниця Киштимського Курдуплика, або Чому Путін бореться з абортами насправді

"Путін підіймає Росію на війну з абортами, бо якщо не перемогти аборти, то на їхньому місці дуже швидко будуть солдати НАТО і зловісні гамосєкі, що жадають скріпного тіла, але чи тільки цим пояснюються рішучі спроби російської влади змусити бабів народжувати все, що ворушиться? Ні. Взагалі ні", - про це у своєму новому фейлетоні пише журналіст, визнаний майстер сатири Василь Рибніков, передають Патріоти України.

"Коли в російській Держдумі взялися за заборону абортів від патріарха Кірілла та почали відпрацьовувати тему запуску шкіряних станків із виготовлення солдатів за маршрутом «Кухня-церква-пологовий» (можна без кухні й без церкви, щоб цих шльондр дрючили просто в пологових, без відриву від виробництва), злі язики заговорили про те, що Путіну бракує на фронті м'яса, а що може бути в цьому сенсі краще, ніж діти?

Нині, наприклад, Росія застосовує на своїй спецоперації проти укрожидосатаністів безпрограшну тактику героїчного героїзму, коли русські вітязі, яких ззаду підганяють чеченці, сумною юрбою біжать на ворожий кулемет, мріючи, що рано чи пізно в нього закінчаться патрони (а кожний патрон, на відміну від вітязя, на якого його потратили, вартує грошей, і чималих), і так місяцями. Єдиною причиною, чому з такою геніальною стратегією православне воїнство досі ще не взяло Київ за три дні, є те, що росіяни, як вже неодноразово заявляло Шойгу, бережуть своїх людей, а українські командири - м'ясники.

Але із застосуванням дітей російська армія може стати набагато переможнішою! Діти маленькі, їх складніше поцілити, а відтак на кожного в укроіблісонацистів піде більше боєприпасів. Їх гірше видно, вони прудкі. У росіян немає проблем зі снарядами, проте, як кажуть, намітилася проблема з гарматами? Не біда! Російські діти можуть бігти з північнокорейськими снарядами до позицій противника, у багатьох є власні коляски з написом «На Берлін!» - це стане великою запомогою; російська дитина доволі сильна, принаймні, поки не сягнула шкільного віку і не спилася. Така сила дана їй богом, щоб перемагати інших дітей у бійці за свою першу пляшку водки.

У дитини справжнього русського алкоголіка може бути третя рука, щоб унести більше снарядів; з іншого боку, в неї може бути одна нога, і тоді їй, як співають русські, “не надо сапога” - прекрасна економія! Замість 50 грамів наркомівських їй вистачить і 15, та й пілотка в неї своя ще з пологового, адже це перше, що дарують родичі щасливій породіллі для її малюка.

У випадку нестачі боєприпасів русскою дитиною можна вистрілити у “Леопард”. Це буде усіляко краще, ніж вона виросте алкоголіком і згорить від зайвого карбіду в самогонці. Русські діти - двигуни прогресу. Як повідомляють іноземні ЗМІ, Росія умовляє китайців прокласти для неї підводний тунель до Криму, і це начебто дуже смішно, бо вимагатиме величезних витрат грошей і часу, і все марно. Дарма сміються, сволочі. Русським достатньо прокопати дірку і пустити нею вантажних дітей - хай тягають у Крим горючку, боєприпаси, туристів!

Будь-яка русська мати буде щаслива продати свою дитину на фронт. Адже тоді не доведеться відгодовувати її до призивного віку, ризикуючи тим, що вона здохне раніше або, і того гірше, піде по слизькій доріжці й чкурне від призову до якої-небудь засратої Грузії. Доки хлопчик ще не віддуплився, гранату в дупу - і вперед, за родіну. Кожні дев’ять місяців - стабільний дохід. У минулі часи русська матуся і мріяти не могла про таку можливість. Який у біса аборт?! Знайшли дурепу!

Чекайте, а навіщо ж тоді Путін намагається заборонити в Росії аборти? Відповідь на це питання лежить на поверхні: Владімір Владіміровіч сам є жертвою аборту, прийшов час повернути борг. Цього тижня російські журналісти провели власне розслідування і опублікували сенсаційну новину «Ким насправді був Киштимський Курдуплик, якого в 1996 році знайшла жителька Челябінської області Тамара Васільєвна Просвіріна?». «Звичайно, не виключено, що всі побачили тіло дитини після кримінального аборту, - пише російська преса. - Але «Киштимський Курдуплик» не був схожий на людину, хай навіть і з відхиленнями». Він був схожий на Владіміра Владіміровіча Путіна. Тепер він, щоправда, зветься «Кремлівським»", - пише Василь Рибніков.

Кіркоров співав на честь "урочистої події": Проросійські сили Молдови створили у Москві блок "Побєда"

неділя, 21 квітень 2024, 18:41

У неділю, 21 квітня 2024 року, в Москві відбувся установчий з'їзд молдавського проросійського політичного блоку "Побєда". Організаторами виступили Ілан Шор, Марина Таубер, Євгенія Гуцул та Дмитро Константінов. Трансляція з'їзду велася у Facebook, перед...

Не все так просто: Є підозра, що Іран та Ізраїль уклали таємну угоду, - німецький військовий експерт

неділя, 21 квітень 2024, 17:50

Влада Ірану та Ізраїлю могла укласти таємну угоду, таке припущення зробив військовий експерт із Мюнхенського університету бундесверу, передають Патріоти України. У подкасті заступника головного редактора німецького таблоїду Пауля Ронцхаймера, військови...