Під час години запитань до уряду у Верховній Раді звіт новопризначеного міністра енергетики Дениса Шмигаля слухали лише близько 40 народних депутатів. Про це повідомляє нардепка Ольга Василевська-Смаглюк, інформують Патріоти України.
«Розпочалась година запитань до уряду. Доповідає новопризначений міністр енергетики Денис Шмигаль. В залі присутні десь 40 нардепів, тобто 10% від персонального складу. В повному складі відсутні представники фракції «Батьківщина», вони на суді з обрання запобіжного заходу Юлії Тимошенко», – розповіла нардепка.

Нагадаємо, міністр енергетики Денис Шмигаль під час години запитань до уряду у Верховній Раді повідомив, що будинки з електроопаленням стануть обʼєктами критичної інфраструктури, тому світло там не відключатимуть. Однак і їх можуть знеструмити за умови аварійних відключень.
Також, за словами Шмигаля, Російська Федерація у 2025 році завдала 612 цілеспрямованих комбінованих ударів по обʼєктах української енергетики: «В Україні не залишилося жодної електростанції, яка б за час війни не зазнала б ударів ворога. Вибито тисячі мегаватів генерації. Ніхто у світі ніколи не стикався з таким викликом».
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....