"Таке не передбачено!": Парубій різко "відшив" Зеленського

Голова Верховної Ради Андрій Парубій рекомендував президенту України Володимиру Зеленському переписати звернення про скликання парламенту. На своїй сторінці в соцмережі Facebook він пояснив, що може скликати позачергову сесію, а не засідання, повідомляють Патріоти України.

"Президент України Зеленський звернувся до мене з проханням про скликання позачергового засідання Верховної Ради. Однак скликання такого засідання не передбачене законом, адже Регламент Верховної Ради передбачає можливість скликання позачергового пленарного засідання в невідкладних випадках у період між пленарними засіданнями під час сесії Верховної Ради", - написав Парубій.

Він нагадав, що останнє засідання 10-ї сесії Ради VIII скликання, згідно з календарним планом, відбулося 12 липня. "У мене є єдина передбачена законодавством можливість - скликати на вимогу президента України позачергову сесію Верховної Ради. Звернувся до президента з проханням привести свій лист до Верховної Ради у відповідність до вимог закону", - додав Парубій.

Хіти тижня. "Пожирає сам себе": Астролог розповів, як хвороба вбиває Медведчука

понеділок, 19 серпень 2019, 10:00

Популярний астролог Влад Росс заявив, що один з лідерів партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук має поганий гороскоп, який нібито обіцяє неприємності в тому числі і для самого політика, повідомляють Патріоти України. "У його гороскопі...

Хіти тижня. "Янтарный губернатор, или Зачем президент назначил главой Житомирщины выходца из СБУ", - ЗМІ

понеділок, 19 серпень 2019, 9:30

Президент Володимир Зеленський призначив головою Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка, супроводивши представлення нового губернатора показовою прочуханкою місцевих чиновників. Про це йдеться в матеріалі видання Деловая столица,...