"Таке не передбачено!": Парубій різко "відшив" Зеленського

Голова Верховної Ради Андрій Парубій рекомендував президенту України Володимиру Зеленському переписати звернення про скликання парламенту. На своїй сторінці в соцмережі Facebook він пояснив, що може скликати позачергову сесію, а не засідання, повідомляють Патріоти України.

"Президент України Зеленський звернувся до мене з проханням про скликання позачергового засідання Верховної Ради. Однак скликання такого засідання не передбачене законом, адже Регламент Верховної Ради передбачає можливість скликання позачергового пленарного засідання в невідкладних випадках у період між пленарними засіданнями під час сесії Верховної Ради", - написав Парубій.

Він нагадав, що останнє засідання 10-ї сесії Ради VIII скликання, згідно з календарним планом, відбулося 12 липня. "У мене є єдина передбачена законодавством можливість - скликати на вимогу президента України позачергову сесію Верховної Ради. Звернувся до президента з проханням привести свій лист до Верховної Ради у відповідність до вимог закону", - додав Парубій.

Хіти тижня. Український журналіст яскраво потролив речницю МЗС РФ через російську мову (відео)

середа, 11 грудень 2019, 0:35

Приводом послужило її обурення з приводу того, що західна преса відмовляється безкоштовно публікувати пропагандистські матеріали про країну-агресора. Речниця МЗС Росії Марія Захарова нарвалася на жорсткий тролінг від українського журналіста Романа Цимб...

Більдт присоромив Зеленського через переслідування Порошенка

середа, 11 грудень 2019, 0:21

Шведський політик нагадав нинішньому президенту України про Януковича-втікача, який посадив Тимошенко. Більдт опублікував у Twitter посилання на статтю про відкриття ще одного провадження проти Порошенка під час підписання Мінських угод про врегулюван...