"Такого стрімкого падіння рейтингу Путіна історія ще не знала": У Росії розповіли, коли прийде кінець ВВП

2019 й рік - вирішальний не стільки для України, яку чекають одразу двоє виборів, скільки для російського президента Путіна.

Михайло Касьянов. Фото: Новая газета.

Справжньою катастрофою для президента Росії Володимира Путіна стане падіння рейтингу до 10%. У цьому впевнений колишній прем'єр Росії Михайло Касьянов в інтерв'ю ЗМІ, передають Патріоти України із посиланням на PRпортал.

За його словами, найбільше Путін боїться, якщо раптом його плани не здійсняться, і тоді рейтинг впаде вже не до 40%, як зараз, а до 10%. Це буде справжньою катастрофою, тому що в такому випадку російського президента легко можуть усунути вже не у демократичний спосіб.

Касьянов вважає, що 2019 й рік - вирішальний не стільки для України, яку чекають одразу двоє виборів, скільки для російського президента Путіна. Справа в тому, пояснює політик, що такого стрімкого падіння рейтингу Путіна історія ще не знає. На одній пропаганді і на боротьбі з усім світом свій імідж не втримаєш, це російський президент чітко розуміє.

При цьому, на думку експерта, на 2019-й рік в Кремлі вже заплановано кілька сценаріїв розгортання подій. Звичайно ж, влада буде відштовхуватися від підсумків виборів в Україні. Адже від цього безпосередньо залежатиме, чи вдасться прибрати санкції і тим самим поліпшити економічне становище всередині Росії.

У той же час, у разі, якщо новий президент України, який визнає, що попередня влада була не права і Україна готова примиритися, стане справжньою перемогою Путіна і тоді рейтинг піде вгору.

"Летальної зброї небагато. Ті відомі "Джавеліни" є в невеликій кількості": Експерт розповів, якої зброї потребує Україна для захисту від російської агресії

неділя, 9 травень 2021, 8:17

Заступник директора Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Михайло Самусь розповів, яку військову допомогу Україна отримує від США, передають Патріоти України. "Ми щорічно отримуємо допомогу від США на суму близько 300 млн доларів - і навіть...

​Недоімперія набуває статусу спонсора тероризму: Фігуранти справи MH17 у день знищення малайзійського Boeing спілкувалися з керівництвом Росі, - голландські ЗМІ

неділя, 9 травень 2021, 7:04

Фігуранти справи про збитий над Донбасом літак MH17 в день вчинення теракту спілкувалися з високопосадовцями Російської Федерації. При цьому вони протягом декількох годин не знали, що збитий літак є пасажирським лайнером. Про це йдеться у програмі Nieu...