Такий "дріб'язок" в Україні навіть не помітили б: У Румунії посадили колишнього міністра фінансів

Антикорупційна прокуратура ще у 2015 році звинуватила політика у вимаганні хабара від бізнесмена, який попросив його застосувати свій вплив, щоб допомогти його компанії виграти публічні торги.

Ілюстрація:УНІАНВерховний суд Румунії у четвер засудив до 8 років позбавлення волі колишнього міністра фінансів Даріуса Валкова за торгівлю впливом, відмивання грошей і угоди, несумісні з його посадою. Про це повідомляє Romania TV, передають Патріоти України з посиланням на Європейську правду.

Валков, який зараз є державним секретарем та провідним радником прем'єр-міністра Віоріки Денчіле, є одним із головних осіб, які розробляли стратегію врядування керівної Соціал-демократичної партії.

Антикорупційна прокуратура у 2015 році звинуватила Валкова у вимаганні хабара від бізнесмена, який попросив його застосувати свій вплив, щоб допомогти його компанії виграти публічні торги. В обмін на це Валков попросив 20 % вартості контракту, а потім відмив гроші.

Прокурори конфіскували у нього три золоті зливки, 172 картини вартістю близько 1 мільйона євро, і заморозили його рахунки для відшкодування збитків.

Під час судового розгляду Валков звинуватив антикорупційних прокурорів в обмані, оскільки вони нібито обіцяли йому м'якший вирок, якщо той визнає торгівлю впливом.

Рішення суду може бути оскаржено. Тим часом генеральний секретар соціал-демократичної партії Кодрін Стефанеску заявив, що партія продовжує підтримувати Валкова.

Хіти тижня. Новий порядок ще не діє, старий - вже ні: Через саботаж Міноборони заблоковані всі закупівлі для частин ЗСУ, - ЗМІ

п’ятниця, 25 червень 2021, 2:00

У Тарана з незрозумілих причин не змогли погодити три документи, щоб перевести постачання ЗСУ за новими вимогами уряду. Чи йдеться про грандіозну некомпетентність найвищих чиннів Міноборони, чи про свідомий саботаж, мають розбиратись компетентні органи

"Україна як держава не розуміє суті Європейського Союзу", - політолог Батозський

п’ятниця, 25 червень 2021, 0:22

Побоювання глави МЗС Дмитра Кулеби, що ініціативи з відновлення самітів між ЄС і Росією загрожують санкційній політиці, не мають під собою ґрунту. В Європейському Союзі на перший план завжди виносяться економічні, а не політичні питання. Україні слід р...