Там, де Росія зганьбилась, Україна підтвердила свій клас: Газотурбінні агрегати від "Зоря"-"Машкпроект" гідно запрацювали на головному есмінці ВМС Індії

Російський ВПК в умовах блокади на віськову продукцію спромігся наразі лише на створення експериментальної піратської копії двигуна української розробки на заводі у Рибінську, котрим сподіваються почати переоснащувати зношені "конячки" своїх ВМС
Індійський головний есмінець Visakhapatnam та п'ята підводний човен класу Scorpene S54 Vagir

Цей корабель стане першим з серії найбільших військових кораблів такого класу, що експлуатуються ВМС Індії, зазначають Патріоти України.

Індійське підприємство Mazagon Dock Shipbuilders LTD за участі фахівців "Зоря"-"Машпроект" завершили монтаж та успішно провели швартові випробування двох головних газотурбінних агрегатів і систем автоматичного керування агрегатами на першому кораблі із серії проекту 15В Visakhapatnam.

Наразі газотурбінна установка від українського виробника готова до проведення ходових випробувань. Попри пандемію й ускладнені умови, роботи були проведені у максимально короткий термін та при повному взаєморозумінні з персоналом замовника.

Відзначається, що це не перший успішний досвід роботи вітчизнянного підприємства з компанією Mazagon Dock Shipbuilders LTD. За попередні роки були побудовані та передані ВМФ Індії й інші подібні кораблі такого класу (зокрема три есмінці класу Kolkata).

Випробування збіглися зі спуском на воду п'ятого човна французького проекту Scorpene S54 Vagir
В обсяг постачання на дану серію кораблів, окрім самих ГГТА, входить виконана за новітніми технологіями система автоматичного управління. Це дозволило реалізувати цифрову концепцію управління головними газотурбінними агрегатами.
D64 INS Kochi
Есмінець D64 INS Kochi ВМС Індії на разі один з трьох найбільших представників цього класу кораблів побудованих в цій країні. Він також оснащений газотурбінними установками від "Зоря"-"Машкпроект"

Варто додати, що ВМС Індії в найближчі роки планує побудувати чотири кораблі цього проекту (Visakhapatnam, Mormugao, Imphal та Porbandar) на загальну суму у $5 млрд. Всі вони будуть мати сучасні газотурбінні установки від українського виробника.

Терор триває: Росіяни "віджали" тисячі гектарів землі у жителів окупованої частини Луганщини

субота, 18 січень 2025, 22:25

Жителі тимчасово захоплених військами Росії населених пунктів на Луганщини все частіше залишаються без житла та земельних ділянок. Окупанти "віджали" у регіоні ще 18 тисяч гектарів землі, яку вони самі ж визнали такою, що не має власників. Про це повід...

Українська компанія допомагала росіянам будувати ядерні лабораторії, - СБУ (фото)

субота, 18 січень 2025, 20:32

Співробітники Служби безпеки України викрили на Дніпропетровщині підприємство, що допомагало Росії будувати лабораторії, в яких ворог розробляє ядерну зброю. Про це йдеться на офіційному сайті Служби безпеки України, передають Патріоти України. За інфо...