Тепер заживимо? Єрмак збирається посісти крісло прем'єр-міністра України та отримати небувалі повноваження, - нардеп (відео)

За словами нардепки Анни Скороход, також обговорюється питання розширення повноважень Кабінету міністрів України. Нібито йому можуть дати право видавати директиви, які раніше були неможливі.

Вище керівництво України обговорює можливість призначення глави Офісу президента України Андрія Єрмака на посаду прем'єр-міністра. Про це 3 квітня заявила членкиня депутатської групи "За майбутнє" у Верховній Раді Анна Скороход в ефірі YouTube-проєкту "ВЫШКА".

За її словами, нібито обговорюється питання розширення повноважень Кабінету міністрів України. Мовляв, йому буде дозволено давати якісь директиви, які раніше були неможливі.

Скороход вважає, що призначення може відбутися вже в травні 2024 року.

"Я впевнена, що в травні будуть великі зміни. Цього, зокрема, вимагають і наші західні партнери. Ми все це в кулуарах між собою розуміємо. Конкретних прізвищ ми поки що сказати не можемо, але те, що Андрія Борисовича справді розглядають на таку посаду (прем'єр-міністра. — Ред.), справді існує можливість історії з директивами (дати Кабміну можливість давати прямі директиви. — Ред.), це обговорюють", — заявила нардепка.

Депутати-"кнопочники"

На запитання ведучої проєкту про те, чи може бути український парламент ефективнішим, ніж Офіс президента, Скороход відповіла, що наразі ОП відповідає за всі життєво важливі сфери в країні.

"У чому ефективність Офісу президента? У тому, що він контролює всі життєво важливі питання в країні? Його ніхто не обирав і ніхто не давав на це повноважень? Що стосується парламенту, а що парламенту дають нормально працювати? До нас ставляться як до порожнього місця. Ми — "кнопочники". Це для когось новина? У нас ухвалюється якесь важливе рішення, яке впливає на життя в країні? Усе формально. Ми порядок денний дуже часто бачимо за пару годин до засідання. Про що говорити?" — заявила Скороход.

Також її підтримав колега з міжфракційного об'єднання "Розумна політика" Роман Бабій. Він заявив, що Верховна Рада втратила свою суб'єктність.

"Якщо ми беремо чинне законодавство, парламент має бути суб'єктним. Зараз його суб'єктність нівельована по суті", — заявив Бабій.

Дивитися з 40:38


Демократична партія напередодні доленосного кроку: Однопартійці, спонсори та союзники готують Камалу Гарріс до висунення у президенти США - Politico

субота, 20 липень 2024, 23:56

Союзники віцепрезидента США Камали Гарріс почали залучати донорів-демократів, щоб підготувати фінансову підтримку для неї на випадок вибуття президента Джо Байдена з виборів. . Збір пожертв серед жінок-донорів розпочала одна з радників Демократичної п...

Московські наймити не сподівались на такий фінал: У Львові затримано осіб, які підпалювали авто військових за гроші (відео)

субота, 20 липень 2024, 23:41

У Львові працівники поліції затримали двох осіб, які за «швидкі» та «легкі» гроші палили авто військовослужбовців. Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький. . «Спільно з ГУНП у Львівській області...