
Президент США Дональд Трамп зробив другу поспіль заяву щодо Ормузької протоки з якої слідує, що її розблоковувати мають інші країни, а США будуть координувати ці зусилля. Про це він у суботу, 14 березня, написав у своїй соцмережі Truth Social, передають Патріоти України.
Так, Трамп вкотре заявив, що США вже перемогли Іран "як у військовому, так і в економічному плані та в усіх інших аспектах", а щодо Ормузької протоки, то це – тепер клопіт тих країн, які постраждали від її перекриття.
"..країни світу, які отримують нафту через Ормузьку протоку, повинні подбати про цей прохід, і ми допоможемо - ДУЖЕ ДУЖЕ! США також координуватимуть свої дії з цими країнами, щоб усе пройшло швидко, гладко та добре", - написав Трамп.
На його думку, така командна робота "об'єднає світ до гармонії, безпеки та вічного миру".
При цьому американський лідер не уточнив, чи знають інші країни, що тепер Ормузькою протокою мають займатися вони, і чи обговорював він це з кимось з лідерів інших країн.
За кілька годин до цього, Трамп написав у соцмережі, що низка країн може направити військові кораблі до району Ормузької протоки, щоб забезпечити безпечне судноплавство на тлі загрози її блокування Іраном. Він висловив сподівання, що до операції можуть приєднатися Китай, Франція, Японія, Південна Корея та Велика Британія, які також залежать від безпеки морських перевезень у цьому регіоні.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...