"Треба гаубиці, а не малювати голуба миру": Депутат Європарламенту жорстко відповів на "путінферштейн"-заяву Шольца

Канцлер Німеччини Олаф Шольц на брифінгу після закриття саміту НАТО згадав про угоду 1997 року між Альянсом та Росією й натякнув на те, що базувати війська країн-членів організації в країнах Балтії на постійній основі не можна. Депутат Європейського парламенту Пятрас Ауштрявічюс думає, що "Шольц ще просто не прокинувся", передають Патріоти України.

"Йому, мабуть, дуже сподобалось, коли у 1989 році політично зруйнували Берлінську стіну. Однак чомусь він не розуміє, що ситуація в принципі змінилась", – сказав європарламентар.

Він вважає, що концепція "путін-фернштейн" й спотворила усі обставини. Й додав, що іноді важко пояснити мислення деяких німецьких політиків, особливо у час війни, коли гинуть люди. "Можливо, йому потрібно надіслати фотографії оцих 344 дітей, які загинули в Україні? Якщо вони цього не розуміють, то про що тут говорити? Про які акти 1997 року можна говорити, коли агресор Путін напряму погрожує і продовжує криваву війну проти європейської країни України?", – обурився Ауштрявічюс.

І наголосив, що Німеччині потрібно "гаубиці надсилати, а не малювати голуба миру".

Вибухи на аеродромі в Саках були операцією українського спецназу, - The Washington Post

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:30

У п'ятницю, 12 серпня, впливова американська газета The Washington Post повідомила, що вибухи на аеродромі в Саках були насправді операцією українського спецназу. "Потужну атаку на російську авіабазу в окупованому Криму здійснили українські спецпризнач...

Добре знають, що на них чекає: Співробітники ФСБ масово відмовляються їхати в Україну навіть за великі гроші

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:19

Співробітники Федеральної служби безпеки Росії масово відмовляються їхати на війну в Україну. Вони не погоджуються навіть за підвищення зарплати в 6-8 разів і додаткові пільги. Відповідною інформацією поділилися автори Telegram-каналу "Можемо пояснити"...