Т-64БМ2 "Булат" отримав двигун 6ТД, що значно підіймає ходові та маневрові можливості танка. Харківський бронетанковий завод успішно провів вогневі випробування оновленого танка Т-64БМ2 "Булат", інформують Патріоти України.
Відео випробувань, які проходили на полігоні у Харківській області Defense Express отримав із власних джерел. На ньому видно, як Т-64БМ2 здійснив серію пострілів зі штатної 125-мм гармати.
Зазначимо, що головною особливістю Т-64БМ2 є встановлення нового моторно-трансмісійного відділу з двигуном і трансмісією. Тобто замість штатного 5ТДФМ із потужністю 850 к.с. встановлюється 1000-сильний 6ТД-1.
Зазначимо, що головною особливістю Т-64БМ2 є встановлення нового моторно-трансмісійного відділу з двигуном і трансмісією. Тобто замість штатного 5ТДФМ із потужністю 850 к.с. встановлюється 1000-сильний 6ТД-1. Це дозволяє значно підвищити рухомість та інші ходові та експлуатаційні характеристики машини. Зокрема, питома потужність 45-тонної машини збільшується з 18,9 к.с./т до 22,2 к.с./т. Наприклад, у російського Т-90А цей показник становить 21,5 к.с./т.
Для реалізації цього завдання "Харківський бронетанковий завод" розширив габарити танка у кормовій частині. Додамо, що роботи йдуть під керівництвом Центрального бронетанкового управління Збройних Сил України, а збирання моторно-трансмісійного відділу відповідає "Завод ім. В.О. Малишева".
Ця модернізація "Булатів" є вкрай важливою і через те, що дозволить уніфікувати двигуни на вітчизняних танках, враховуючи паралельні роботи із модернізацією Т-64БВ за програмою "Краб". Водночас технологічні рішення з Т-64БМ2 "Булат" можуть цілком перенестись і на "Краб", що дозволяє прискорити цю розробку.
Зазначимо, що як раніше стало відомо, зараз "Завод ім. В.О. Малишева" виконує роботи із виготовлення 12 моторно-трансмісійних відділів для Т-64БМ2. Тобто мова йде про перший ротний комплект нових машин.
Також перехід всіх танків на українські 6ТД остаточно розв’язує проблему з можливостями двигуна 5ТДФ, який на "Булаті" працював на межі максимуму. Використання 6ТД також нівелює ризики, з якими вже зустрілись російські танки, які продовжують їздити на "надутому" до максимуму моторі, що був розроблений ще для легендарного Т-34. Це призводить до постійних проблем у танкових підрозділах армії РФ зі зменшенням ресурсу двигунів та їх надійності.
Українських чоловіків, які тікають від мобілізації через невизнане Придністров’я, по той бік кордону чекають допити, приниження та фільтрація від підконтрольної ФСБ служби. Про це йдеться в матеріалі "Слідство.Інфо", передають Патріоти України. Організ...
Інститут вивчення війни (ISW) вважає, що війська країни-агресора Росії не зможуть захопити всю Донецьку область до кінця 2025 року, а можливий захід окупантів на територію Дніпропетровської області поглибить наявні проблеми в армії РФ Про це йдеться у ...