Тремтіть, скрепи! Модернізований "Булат" Т-64БМ2 успішно пройшов вогневі випробування (відео)

Т-64БМ2 "Булат" отримав двигун 6ТД, що значно підіймає ходові та маневрові можливості танка. Харківський бронетанковий завод успішно провів вогневі випробування оновленого танка Т-64БМ2 "Булат", інформують Патріоти України.

Відео випробувань, які проходили на полігоні у Харківській області Defense Express отримав із власних джерел. На ньому видно, як Т-64БМ2 здійснив серію пострілів зі штатної 125-мм гармати.

Зазначимо, що головною особливістю Т-64БМ2 є встановлення нового моторно-трансмісійного відділу з двигуном і трансмісією. Тобто замість штатного 5ТДФМ із потужністю 850 к.с. встановлюється 1000-сильний 6ТД-1.

Зазначимо, що головною особливістю Т-64БМ2 є встановлення нового моторно-трансмісійного відділу з двигуном і трансмісією. Тобто замість штатного 5ТДФМ із потужністю 850 к.с. встановлюється 1000-сильний 6ТД-1. Це дозволяє значно підвищити рухомість та інші ходові та експлуатаційні характеристики машини. Зокрема, питома потужність 45-тонної машини збільшується з 18,9 к.с./т до 22,2 к.с./т. Наприклад, у російського Т-90А цей показник становить 21,5 к.с./т.

Для реалізації цього завдання "Харківський бронетанковий завод" розширив габарити танка у кормовій частині. Додамо, що роботи йдуть під керівництвом Центрального бронетанкового управління Збройних Сил України, а збирання моторно-трансмісійного відділу відповідає "Завод ім. В.О. Малишева".

Ця модернізація "Булатів" є вкрай важливою і через те, що дозволить уніфікувати двигуни на вітчизняних танках, враховуючи паралельні роботи із модернізацією Т-64БВ за програмою "Краб". Водночас технологічні рішення з Т-64БМ2 "Булат" можуть цілком перенестись і на "Краб", що дозволяє прискорити цю розробку.

Зазначимо, що як раніше стало відомо, зараз "Завод ім. В.О. Малишева" виконує роботи із виготовлення 12 моторно-трансмісійних відділів для Т-64БМ2. Тобто мова йде про перший ротний комплект нових машин.

Також перехід всіх танків на українські 6ТД остаточно розв’язує проблему з можливостями двигуна 5ТДФ, який на "Булаті" працював на межі максимуму. Використання 6ТД також нівелює ризики, з якими вже зустрілись російські танки, які продовжують їздити на "надутому" до максимуму моторі, що був розроблений ще для легендарного Т-34. Це призводить до постійних проблем у танкових підрозділах армії РФ зі зменшенням ресурсу двигунів та їх надійності.

"В нацистській Німеччині також вигадували "чудо-зброю": Зеленський розповів, про що свідчить нова божевільна заява окупантів

четвер, 19 травень 2022, 0:33

Президент України Володимир Зеленський наголосив, що пропагандистські заяви РФ про використання нової "дивовижної зброї" свідчать про повний провал вторгнення в Україну. Про це він заявив у відеозверненні, передають Патріоти України. . "Сьогодні один ...

Пішли вслід за "русским военным кораблем": ЗСУ знищили окупантів разом із технікою (відео)

середа, 18 травень 2022, 23:50

У середу, 18 травня, українські десантники ударили по позиціях ворога та знищили бойову машину піхоти разом з окупантами. Кадри з безпілотника стали підтвердженням гарної роботи українських артилеристів. Розгромили російських фашистів на одному з напря...