Наступний надводний військовий корабель ВМС США буде дуже схожий на есмінець-“невидимку” класу Zumwalt. Про це заявив контр-адмірал Вільям Галініс, повідомляють Патріоти України із посиланням на Naked Science.
Майбутній бойовий корабель, який повинен надійти на озброєння в кінці 2020-х років, збереже вид Zumwalt, його датчики і системи озброєнь будуть заховані під зовнішнім корпусом в цілях зниження помітності.
Альтернативним варіантом, як пише видання, був би розвиток концепції, закладеної в есмінці Arleigh Burke — більш звичної у всіх відносинах і, що найважливіше, відносно недорогої бойової одиниці. Мабуть, загрози нового характеру, насамперед Китай, штовхають керівництво США до рішучих заходів.
ВМС США раніше планували купити перший з нових великих надводних бойових кораблів в 2023 році, але з тих пір терміни переносилися. Зараз флот розглядає можливість укладення контракту у 2025 році.
Зсунувши графік виробництва, ВМС США можуть уточнити свої вимоги і більш ефективно використовувати зворотний зв’язок з оборонно-промисловим комплексом, щоб допомогти поліпшити систему корабля і проконтролювати витрати. При цьому есмінці Zumwalt будуть виступати в якості «експериментальних баз», що надають військовим безцінний досвід.
За словами контр-адмірала, вони вже використовують безліч уроків, які взяли з досвіду експлуатації Zumwalt. Зокрема, в рамках створення стратегічної субмарини нового покоління класу Columbia.
Як зазначає видання, програму DDG-1000, в рамках якої був розроблений есмінець класу Zumwalt, складно назвати успішною. Якщо спочатку ВМС розраховували отримати 32 таких корабля, то після їх кількість зменшили до 24, а в підсумку зовсім обмежилися 3 есмінцями. При цьому ціна одного есмінця досягла неймовірною навіть для США позначки.
США можуть припинити свою участь у програмі щодо притягнення Росії до відповідальності за воєнні злочини. У Вашингтоні відмовляються називати РФ агресором, передають Патріоти України з посиланням на The Telegraph. За даними видання, США не захотіла на...
Президент Росії Володимир Путін не проти перемовин щодо закінчення війни. Однак він хотів би хотів би, щоб переговори тривали на тлі воєнних дій, масованих обстрілів України та продовження контактів з президентом США Дональдом Трампом. Путіну потрібно,...