"Тремтіти треба не НАТО": Як на росТБ намагалися "зам'яти" промахи своїх військових (відео)

Невдалі постріли по цілі співробітник росТБ, який коментував те, що відбувається, намагався "не помітити".

У мережі показали невдалі постріли російської військової техніки на Міжнародних армійських іграх-2020. Роликом на своєму Telegram-каналі поділився блогер Vitauskas, передають Патріоти України.

Він пожартував, що "тремтіти від страху" при вигляді ракет РФ із непередбачуваною траєкторією повинні "не солдати агресивного блоку НАТО, а жителі Воронежа". Зазначимо, невдалі постріли ракет по цілі співробітник росТБ, який коментував те, що відбувається, очевидно, намагався "не помітити". Кожен невдалий удар чоловік коментував як прицільний.

Так, він заявив, що одна з ракет потрапила "фактично в корму" танку, хоча вона впала на землю перед ним, не долетівши до цілі. Ще одна ракета зачепила верхівки дерев і вибухнула – за словами коментатора, вона "вразила ціль на краю лісу".

Додамо, що в програму включено 30 конкурсів. Ігри пройдуть протягом двох тижнів на полігонах п'яти країн. Це змагання з тактичної стрільби, подолання комплексної смуги перешкод із виконанням вогневих завдань і конкурс серед фахівців військово-топографічної служби "Надійний орієнтир".

Вирішив вразити виборців відразу усіма "талантами": Добкін заспівав замість Кобзона та варив перловку для харків'ян (фото)

понеділок, 10 травень 2021, 0:23

Колишній народний депутат Михайло Добкін, який є одним з претендентів на посаду мера Харкова, відзначився кількома витівками на День перемоги над нацизмом, 9 травня. Про це повідомляє RegioNews, передають Патріоти України. Одіозний політик, який відоми...

З архіву ПУ. "Комбат" - серйозний "аргумент" проти російської бронетехніки (відео)

понеділок, 10 травень 2021, 0:10

Українські військові проводять випробування нового танка "Т-72АМТ" і призначеного для нього снаряду "Комбат", який зможе вражати ворожі цілі на відстані, що вдвічі перевищує аналоги. Українські військові провели випробування новітнього танкового боєпри...