"Трьох відправили в дурку": Окупанти скаржаться, що від постійних обстрілів ЗСУ в них їде дах

Окупанти з так званої "ДНР" скаржаться на свій емоційно-психологічний стан. Через атаки ЗСУ в них "не витримує психіка". Про це свідчить перехоплення телефонної розмови, яку оприлюднило ГУР Міноборони, передають Патріоти України.

Окупант з так званої "ДНР" в розмові з дружиною скаржиться на постійні обстріли та погану якість бронежилетів, які "пропускають" уламки. Він говорить, що в іхньому підрозділі вже "мінус 11" осіб, а він сам ледве залишився живим.

Також окупант розповідає, що у багатьох його товаришів по службі психіка дає збій. "У пацанів вже дах їде. Пи**ють (стріляють) без кінця. 152-гі, 202-гі. Можна просто єб**сь… на голову. У пацанів вже дах їде. Трьох в дурку відправили", - розповідає окупант.

Пішли і потрапили в "мішок": Окупант розповів дружині, як неузгодженість дій командирів призвела до втрат

четвер, 29 вересень 2022, 8:42

Окупаційні війська РФ вирішили піти в атаку на Донецькому напрямку, проте їм завадила неузгодженість між власними підрозділами. У результаті піхота ворога зазнала втрат, передають Патріоти України. Про це свідчить аудіоперехоплення, надане OBOZREVATEL ...

Опинився на фронті через 4 дні після повістки: ЗСУ взяли в полон нещодавно мобілізованого бурята

четвер, 29 вересень 2022, 8:22

Українські військові взяли в полон росіянина з Улан-Уде, якого мобілізували 18 вересня. Чоловіка одразу кинули на фронт як "гарматне м'ясо" без військових навичок. Відео вже розлетілось в ермежі. Між його мобілізацією та перекидання на фронт пройшло вс...