Тролінг Кремля: Влада Чехії змушена взяти під охорону "чекіста" Пута, тому що "дипломату" погрожують через привезену отруту для вбивства мера Праги

Поліція Чехії взяла під захист Андрія Кончакова, котрий акредитований при «Россотрудничестве» - відомій конторі прикриття ГРУ у ряді країн Європи, зазначають Патріоти України. Про це повідомляє Denik N, посилаючись на власні джерела.

Як стверджують у посольстві РФ, Кончаков почав отримувати погрози після того, як його ім’я з’явилося у зв’язку зі справою про ймовірне прибуття в Прагу агента з отрутою. За даними видання, вдень поліцейські охороняють Російський центр науки і культури, керівником якого є дипломат. А вночі охорона переміщується до будівлі посольства РФ, де проживає Кончаков.Нагадаємо, чеське видання Respekt повідомило, що до Праги приїхав російський спецагент, який привіз у портфелі отруту рицин. Після цього кількох чиновників чеські спецслужби взяли під посилену охорону. Серед них староста району Праги Ондржей Коларж, за ініціативою якого на початку квітня демонтували пам’ятник маршалу Конєву. У Кремлі назвали «качкою» розслідування ЗМІ.

Військовий експерт розповів, що означає візит Пригожина на базу ПВК "Вагнер" у Попасній

вівторок, 16 серпень 2022, 13:14

Путін відправив Пригожина до штабу ПВК "Вагнер", знищеного ВСУ у Попасній через те, що він нервує - просто так людину такого рангу на передову не посилають. Про це в ефірі Апостроф ТВ заявив Михайло Притула, військовий експерт, полковник запасу СБУ, пе...

Зовсім не сусіди: У Росії назвали "дружні держави"

вівторок, 16 серпень 2022, 13:00

До "великого" списку увійшли - Бурунді, Гвінейська Республіка, Камерун, Малі, Судан, Уганда, Чад, Ефіопія, Південно-Африканська Республіка.