Три розвідки звинуватили Росію в спробі вкрасти вакцину від COVID-19

Які саме наукові установи були атаковані, поки не уточнюється.

Великобританія, Канада і США вважають, що була проведена атака російських хакерів на медичні лабораторії західних країн. Їх метою були розробки вакцини від COVID-19. З такою заявою виступили три розвідки: Агентство національної безпеки (США), Національний центр кібербезпеки (Великобританія) і Агентство з безпеки комунікацій (Канада), передають Патріоти України із посиланням на ВВС.

Провину за хакерські атаки вони поклали на угрупування Cozy Bear, відоме також як APT29 і Dukes. За словами міністра закордонних справ Великобританії Домініка Раабе, це були «безрозсудні дії російської розвідки». «Ми викрили сьогодні їх кібератаки проти тих, хто розробляє # Covid19 вакцину, якими вони підривають життєво важливе співробітництво [всього світу] в боротьбі з пандемією», - заявив чиновник.
У свою чергу АНБ вважає, що російські хакери збирали дані про розробку вакцин. Які саме наукові установи були атаковані, поки не уточнюється.

Не такого чекали: Окупація Криму перетворюється для Росії з тріумфу на катастрофу, - The Economist

п’ятниця, 26 червень 2026, 16:49

Українські безпілотники перетворили Крим, окупований країною-агресором Росією, на зону бойових дій. Зберігати там видимість нормального життя з кожним днем стає дедалі важче. Про це пише The Economist, розповідаючи, як анексований півострів стає для РФ...

"Стримування вже не таке": Топпосадовець США розкрив "слабкість" Путіна у війні з Україною

п’ятниця, 26 червень 2026, 16:30

Російський диктатор Володимир Путін припустився серйозної помилки, коли почав залякувати Україну та світ ядерною зброєю. Він укотре продемонстрував свою слабкість. Про це заявив очільник Національного управління ядерної безпеки США Брендон Вільямс, пер...