
Лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук наголосив на тому, що в Україні варто зменшити кількість закладів вищої освіти, повідомляють Патріоти України.
Як розповів музикант в інтерв'ю Громадському, у державі неефективно використовується величезна кількість коштів із бюджету, які йдуть на освіту.
"Нащо нам 300 вишів? Це бездумна трата грошей. Більшість із цих університетів є профанацією. Вони не відповідають викликам часу й насправді є тими установами, які просто доять наш бюджет. Замість цього потрібні 30 університетів, які давали б якісну освіту і держзамовлення на ті чи інші спеціальності", – сказав Вакарчук.
За його словами, тоді фінансування для вишів визначалося би чіткими і незалежними критеріями – індексом цитування вчених.
Питання платної чи безкоштовної вищої освіти, на думку лідера "Голосу", варто відкласти і наразі не замислюватись над цим.
"Думаю, на цьому етапі добре, що існує будь-яка можливість. Є діти в бідних сім'ях, які просто фізично не можуть собі дозволити навчатися в університетах за гроші, є талановиті люди, яким держава може допомогти", – наголосив він.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....