"Це бездумна трата грошей": Вакарчук виступив із гучною ініціативою щодо вишів в Україні

Лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук наголосив на тому, що в Україні варто зменшити кількість закладів вищої освіти, повідомляють Патріоти України.

Як розповів музикант в інтерв'ю Громадському, у державі неефективно використовується величезна кількість коштів із бюджету, які йдуть на освіту.

"Нащо нам 300 вишів? Це бездумна трата грошей. Більшість із цих університетів є профанацією. Вони не відповідають викликам часу й насправді є тими установами, які просто доять наш бюджет. Замість цього потрібні 30 університетів, які давали б якісну освіту і держзамовлення на ті чи інші спеціальності", – сказав Вакарчук.

За його словами, тоді фінансування для вишів визначалося би чіткими і незалежними критеріями – індексом цитування вчених.

Питання платної чи безкоштовної вищої освіти, на думку лідера "Голосу", варто відкласти і наразі не замислюватись над цим.

"Думаю, на цьому етапі добре, що існує будь-яка можливість. Є діти в бідних сім'ях, які просто фізично не можуть собі дозволити навчатися в університетах за гроші, є талановиті люди, яким держава може допомогти", – наголосив він.

Хіти тижня. Могло дійти і до бійки: В ефірі Шустера нардеп "зчепився" з міністром енергетики через газ (відео)

середа, 11 грудень 2019, 11:30

Заступник голови комітету з енергетики і ЖКГ Олексій Кучеренко емоційно посварився з міністром енергетики та захисту навколишнього середовища України Олексієм Оржелем. Це сталося в ефірі ток-шоу "Свобода Слова Савіка Шустера" на ТРК "Україна" 29 листоп...

Кобзон зачекався: На свіжому фото Путіна зауважили цікаву деталь

середа, 11 грудень 2019, 8:59

Під час засідання Ради з розвитку громадянського суспільства і прав людини у російського президента Володимира Путіна помітили жест судомно стиснутими кулаками, який може свідчити, що його здоров'я похитнулося. Про це повідомляє політолог Олексій Голоб...