"Це бездумна трата грошей": Вакарчук виступив із гучною ініціативою щодо вишів в Україні

Лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук наголосив на тому, що в Україні варто зменшити кількість закладів вищої освіти, повідомляють Патріоти України.

Як розповів музикант в інтерв'ю Громадському, у державі неефективно використовується величезна кількість коштів із бюджету, які йдуть на освіту.

"Нащо нам 300 вишів? Це бездумна трата грошей. Більшість із цих університетів є профанацією. Вони не відповідають викликам часу й насправді є тими установами, які просто доять наш бюджет. Замість цього потрібні 30 університетів, які давали б якісну освіту і держзамовлення на ті чи інші спеціальності", – сказав Вакарчук.

За його словами, тоді фінансування для вишів визначалося би чіткими і незалежними критеріями – індексом цитування вчених.

Питання платної чи безкоштовної вищої освіти, на думку лідера "Голосу", варто відкласти і наразі не замислюватись над цим.

"Думаю, на цьому етапі добре, що існує будь-яка можливість. Є діти в бідних сім'ях, які просто фізично не можуть собі дозволити навчатися в університетах за гроші, є талановиті люди, яким держава може допомогти", – наголосив він.

"Стиль Франко" не актуален, или Секреты дресс-кода для депутатов", - блогер (фото)

понеділок, 19 серпень 2019, 7:58

"Лидер партии "Слуга народа" Дмитрий Разумков, который претендует на пост спикера Верховной Рады, в недавнем интервью уже заявил, что он приверженец классического официального дресс-кода для политиков. Но что это за стиль такой?" - йдеться у популярно...

"Режим Януковича рухнул не только потому, что торговал национальными интересами, обслуживал Кремль и узурпировал власть. Но Путин не вынес для себя никаких уроков", - Казарін

понеділок, 19 серпень 2019, 7:23

"В 2011 году Украина следила за российским протестом куда пристальнее, чем сегодня. В Киеве воцарялся Виктор Янукович, "Партия регионов" вмуровывала страну в себя - на этом фоне московские акции выглядели чем-то новым и ярким", повідомляють Патріоти Ук...