
Ракетні артилерійські системи підвищеної мобільності Himars зі звичайними снарядами допоможуть зробити частину роботи, потрібен дозвіл від американців на завдання ударів по військовим об'єктам на території Російської Федерації із застосуванням далекобійних ракет типу ATACMS. Про це заступник командира батальйону ударних БпАК "Ахіллес" 92-ї ОШБр Олесь Маляревич повідомив в ефірі телеканалу "Київ24".
"Це було надзвичайно важливе рішення - дозволити використовувати ракети Himars на території Росії по військових цілях, але коли дозволили Хаймарси, не дозволили ATACMS, і було зрозуміло, що Хаймарсами ми зробимо тільки частину цієї роботи. Це одразу зрозуміли", - сказав Маляревич.
Він додав, що аналітики та американські партнери це розуміють. "Я не розумію, чому вони одразу не приймають рішення. Вони все-рівно його приймуть через деякий час. Можливо це якась політична доцільність. Якось м'яко вони намагаються це вести, щоби не було якогось дуже великого занепокоєння з боку їхніх "російських друзів" як-то кажуть", - додав Маляревич. Водночас він упевнений, що це питання буде вирішено, бо без подавлення російського тилового забезпечення, ситуація не зміниться на кращу сторону.
Росіяни використовують Кінбурнську косу, щоб запускати безпілотники, вессти радіоелектронну розвідку та встановлювати засоби РЕБ, щоб заважати роботі українських повітряних і надводних дронів. Про це в етері Київ24 розповів військовослужбовець ЗСУ, вій...
Сили оборони України уразили зенітний ракетно-гарматний комплекс Панцирь-С1 у Феодосії та автомобільний пором Петропавловськ у районі Керчі в тимчасово окупованому Криму. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у суботу, 27 червня, передають Патріоти Укр...