Ракетні артилерійські системи підвищеної мобільності Himars зі звичайними снарядами допоможуть зробити частину роботи, потрібен дозвіл від американців на завдання ударів по військовим об'єктам на території Російської Федерації із застосуванням далекобійних ракет типу ATACMS. Про це заступник командира батальйону ударних БпАК "Ахіллес" 92-ї ОШБр Олесь Маляревич повідомив в ефірі телеканалу "Київ24".
"Це було надзвичайно важливе рішення - дозволити використовувати ракети Himars на території Росії по військових цілях, але коли дозволили Хаймарси, не дозволили ATACMS, і було зрозуміло, що Хаймарсами ми зробимо тільки частину цієї роботи. Це одразу зрозуміли", - сказав Маляревич.
Він додав, що аналітики та американські партнери це розуміють. "Я не розумію, чому вони одразу не приймають рішення. Вони все-рівно його приймуть через деякий час. Можливо це якась політична доцільність. Якось м'яко вони намагаються це вести, щоби не було якогось дуже великого занепокоєння з боку їхніх "російських друзів" як-то кажуть", - додав Маляревич. Водночас він упевнений, що це питання буде вирішено, бо без подавлення російського тилового забезпечення, ситуація не зміниться на кращу сторону.
Меморандум про угоду щодо корисних копалин було підписано Україною і США у віртуальному форматі, роботу над повним економічним договором планують завершити до кінця наступного тижня. Про це пише Financial Times, передають Патріоти України. За словами у...
Російська терористична армія почала використовувати для атак по Україні більшу кількість дронів, серед яких «Шахеди», «Гербери» та «Молнії», щоб здешевити ведення війни та чинити психологічний тиск на населення. Так пояснив дії ворога колишній офіцер П...