"Це їм дорого обійдеться": Конгрес США підготував законопроєкт щодо санкцій щодо "Північного потоку-2"

Конгрес США підготував законопроєкт до бюджету національної оборони на 2020 рік, який передбачає введення санкцій відносно компаній, причетних до будівництва газопроводу Nord Stream 2, зазначають Патріоти України.

"Обов'язковий для Конгресу законопроєкт про оборонну політику - це спосіб зупинити проект президента Росії Володимира Путіна з постачання природного газу до Європи на 11 мільярдів доларів США по новому трубопроводу з Росії до Німеччини", - заявив голова комітету із зовнішніх зв'язків Сенату Джим Ріш в кулуарах Галіфакського міжнародного безпекового форуму, повідомляє Defense News.

На його думку, санкції переконають будівельні компанії, які беруть участь в будівництві газопроводу Nord Stream 2, припинити роботу над проєктом.

"Це їм дорого обійдеться. Я думаю, що якщо ці санкції будуть введені в дію, компанії припинять роботу, і росіянам доведеться шукати інший спосіб зробити це, якщо вони зможуть", - сказав Ріш.

Текст положення про санкції не був оприлюднений, але Ріш сказав, що він близький до "Акту про захист енергетичної безпеки Європи", який був прийнятий Комітетом з міжнародних відносин в липні. Цей законопроект буде накладати санкції на компанії, що експлуатують судна, що прокладають труби для газопроводів Nord Stream 2 і TurkStream.

"В чому його героїзм?": Аваков не розуміє, чому більшість українці переймаються за того Стерненка та скандальне судилище

понеділок, 1 березень 2021, 19:10

Аваков розповів, що і він і президент Володимир Зеленський дізналися про вирок Стерненку у день оголошення. Характеризуючи Стерненка і його впливу на молодь, Аваков висловив думку, що в Україні підмінені поняття справжніх героїв і героїв, яких створили...

З архіву ПУ. "Це точно знак!": Путін впустив біля пам'ятника квіти і нарвався на пророцтво (відео)

понеділок, 1 березень 2021, 18:30

По дорозі до монументу глава РФ загубив дві гвоздики. Президент Росії Володимир Путін прибув у Псков для покладання квітів до пам'ятника десантникам 6-ї роти і потрапив у незручну ситуацію. Так, по дорозі до монументу глава РФ загубив дві гвоздики. Фот...