"Це найагресивніше угруповання": Росія кинула в Бахмут елітні війська після ПВК "Вагнер" - у ЗСУ назвали причину

Військове командування РФ почало перекидати до Бахмута елітні підрозділи військ, зокрема десантників. Причина – величезні втрати найманців ПВК "Вагнер". Про це в ефірі всеукраїнського телемарафону розповів речник Східного угруповання військ Збройних сил України полковник Сергій Череватий, передають Патріоти України.

Зокрема, він зазначив, що поява російського десанту в Бахмуті – це, скоріше, не посилення, а доукомплектування окупантів.

"Вагнер" зазнає дуже великих втрат, тому змушений підтягувати додаткові підрозділи регулярної армії – десантників та мотострільців – для того, щоб поповнити угруповання на цьому напрямку", – сказав офіцер. За його словами, підрозділи десантників РФ вже також зазнали втрат у Бахмуті. Їх доукомплектували мобілізованими.

У місті-фортеці окупанти втрачають близько сотні людей щодня. Крім того, стрій ворога залишають поранені та тяжкопоранені.

"У них дуже важкі втрати, особливо зараз, коли цей потік з російських в'язниць не дуже триває. Це найагресивніше угруповання, "Вагнер" саме, що виявляло найбільшу агресивність, найбільшу динаміку атак – його потенціал втрачають", – сказав спікер Східного угруповання військ ЗСУ.

Череватий також розповів, що забезпечення українських військ у Бахмуті триває попри підрив загарбниками мосту в напрямку села Хромове, через яке проходить "дорога життя" захисників.

Дехто тепер вимагає його відставки: Конгресмен США ввімкнув пожежну сигналізацію під час голосування за тимчасовий бюджет

неділя, 1 жовтень 2023, 23:43

Представник Демократичної партії США Джамал Боумен ввімкнув пожежну сигналізацію в Капітолії, коли парламентарі намагалася затримати голосування за тимчасовий бюджет США. Це призвело до евакуації, після чого поліція розпочала розслідування. Про це пові...

"Софт в них має бути, як в печерних людей": Microsoft припинив продовжувати ліцензії для російських компаній

неділя, 1 жовтень 2023, 23:15

З 30 вересня Microsoft більше не продовжує ліцензії на свій софт для російських компаній - вони не зможуть відновити наявні підписки на корпоративні сервіси. Про це пише керівник офісу президента Андрій Єрмак, передають Патріоти України. Він зазначив, ...