Це не остання війна для України, у 2025-му вона може бути учасником протистояння з Китаєм, - Сотник


Після повномасштабної війни з країною-агресоркою Росією Україні буде відведена важлива роль на міжнародній арені. У майбутньому Україна вступить до НАТО. Але нинішня війна може стати не останньою для України - уже перебуваючи у складі Північноатлантичного альянсу вона може брати участь у війні з Китаєм, передають Патріоти України.

Таку думку висловив головний редактор каналу Sotnik-TV, журналіст, письменник, публіцист Олександр Сотник під час чату на Главреді. Він вважає, що у подальшому Україна займатиме важливе місце на європейській арені.

"Україні в майбутньому буде відведена важлива роль. Вона може стати буферною зоною. І вона просто приречена на вступ до НАТО. США не просто так зацікавлені в посиленні України і посиленні свого впливу в Україні. Зрозуміло, що конфігурація щодо впливу в Європі зміниться. Україна в союзі з Польщею займе дуже важливе місце в європейському співтоваристві", – зазначив Сотник.

За словами журналіста, 2023 рік в адміністрації президента США Джо Байдена може стати "роком, коли потрібно закінчити з Путіним". А от у 2025-му може відбутися зіткнення з Китаєм.

"2024 рік – це електоральний цикл (восени 2024 року повинні відбутися чергові президентські вибори у США – ред.), а на 2025 рік призначені розбірки з Китаєм. Зіткнення з Китаєм неминуче в тому чи іншому вигляді. Як воно буде відбуватися, ми зараз теж поки що не знаємо. Але Україні відведена, безумовно, дуже важлива роль. Україна буде займати важливе місце і в європейському співтоваристві, і на цьому п'ятачку", – поділився прогнозом Сотник.

За його словами, він не відкидає варіанту, що зіткнення з Китаєм може відбутися. Сотник зазначає, що перша половина XXI століття може стати "оплатою рахунків, принесених із ХХ століття".

"Це рахунки різних "-ізмів": комунізму, фашизму, фундаменталізму, а це і Іран, і постсовкова Росія, і червоний Китай, і цей засранець із Північної Кореї Кім Чен Ин. Всі ці червоно-коричневі та ісламсько-фундаменталістські диктатури – це і є той самий рахунок, який чекає своєї оплати від людства з ХХ століття. Все це накопичувалося тоді, а платити за цю справу доведеться тепер", – висловив думку Сотник.

Індонезія представила свій "мирний план" для України, у МЗС відреагували

субота, 3 червень 2023, 13:49

Міністр оборони Індонезії Прабово Субіанто запропонував свій "мирний план" для припинення війни в Україні - замороження бойових дій, індонезійські миротворці та референдум. Цей план політик озвучив на міжнародному саміті "Діалог Шангрі-Ла" у Сінгапурі,...

Стажувався у Москві: У Херсоні затримали посадовця ОВА, який працював на окупантів (фото)

субота, 3 червень 2023, 12:44

Служба безпеки України затримала у Херсоні чинного посадовця обласної військової адміністрації, який під час окупації міста працював на росіян та їздив на стажування до Москви, інформують Патріоти України. Як повідомляє СБУ, у період тимчасової окупаці...