"Це не Росія, дитинко!": У Киргизстані поставили на місце росіянку, яка вимагала говорити з нею російською (відео)

У Киргизстані поставили на місце росіянку, яка вимагала, щоб із нею спілкувалися російською мовою. Їй порадили вивчити мову держави, в якій вона живе, передають Патріоти України.

Два киргизи також нагадали росіянці, що Киргизстан – це не Росія. Ролик зі сваркою з'явився в мережі. Конфлікт між росіянкою та двома киргизами, судячи з відео, спалахнув на одному з киргизьких ринків. Там російськомовна відвідувачка вимагала обслуговувати її російською мовою.

"Ти тут ходиш, права качаєш. Спілкуйся киргизькою тоді. Ти ж у Киргизстані живеш!" – присоромив її один із киргизів. "А нічого, що у нас дві офіційні мови визнані? Що ти мені за мову, що за націоналізм качаєш мені зараз?" – обурилася росіянка.

У відповідь опонент нагадав їй про елементарну повагу до країни та її народу, що полягає у використанні на території країни, де перебуває людина, державної мови цієї країни.

"А чому ми тоді в Росії спілкуємося російською? Ось яка ти дволика!" – заявив він. Росіянка зауваження не сприйняла і почала скаржитися перехожим на те, що її ображають.

"Я не знаю, хто ці люди, вони тут продавці чи покупці. Вони мене образили. Обзивають мене мерзотою і не можуть попросити вибачення", – обурювалася вона. "Ми киргизи, ще раз тобі говорю! Ми в Киргизстані народилися... Це не Росія, дитинко. Це Киргизстан", – парирував один із киргизів.

У звільняємому РДК та "Легіоном Росії" Щебекіно палає завод, котрий виробляє важливі компоненти для російських ракет, авіації, ВМС тощо

четвер, 1 червень 2023, 15:20

Російський завод "Монокристал" зараз виглядає так.Це один із найбільших світових виробників синтетичного сапфіра для високотехнологічної електроніки та оптоелектроніки.

ЗСУ призупинили просування на флангах Бахмута: Генерал Сирський прокоментував ситуацію

четвер, 1 червень 2023, 15:11

Збройні сили України протягом минулих днів призупинили просування на флангах на Бахмутському напрямку. . Джерело: командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський в коментарі УП . Пряма мова: "Протягом декількох минулих днів просування на флангах...