Військовий Микола Мельник, який командував 4-ю ротою 47-ї механізованої бригади під час контрнаступу Збройних сил на Запоріжжі, відверто розповів, які є проблеми у використанні американської бойової машини піхоти Bradley. Про це він сказав у інтерв'ю УП, передають Патріоти України.
"Класна техніка, якщо б ще активну броню дали, було б взагалі супер. А так дуже велике питання, як можна відправляти техніку без активної броні в бій? Але, знову ж таки, це не питання мого розуму. Керівництву видніше. В принципі, техніка прийшла в не найкращому стані. По кожній машині у мене було два аркуша А4 просто розписано, які деталі треба замінити. По-моєму, з 10 машин у 9 треба було міняти акумулятори. Американських не було, доводилось брати з мопедів, спаювати їх і ставити. Потім бортові комп'ютери божеволіли, бо вони звикли до одного вольтажу, а їм вольтажу тепер не вистачало, і вони починали видавати помилки", - прокоментував військовий.
Він додав, ремонтні бригади цілодобово не вилазили з Bradley, щоб техніка поїхала. "Служби ремонтників, які до нас приїжджали – святі люди. Тому що з того всього зібрати те, що поїде, було дуже складно фізично", - розповів він.
За словами військового, Bradley не виконали ефективно ту роль, яку на них покладали під час контрнаступу Збройних сил України, "Це не техніка прориву абсолютно (тим більше без активної броні). Це – техніка підтримки", - резюмував Микола Мельник.
Співробітники Служби безпеки України викрили на Дніпропетровщині підприємство, що допомагало Росії будувати лабораторії, в яких ворог розробляє ядерну зброю. Про це йдеться на офіційному сайті Служби безпеки України, передають Патріоти України. За інфо...
Унаслідок ракетного удару, який військові країни-агресора РФ здійснили зранку 18 січня, загинув чоловік. Про це в Telegram повідомив начальник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров, передають Патріоти України. Тіло загиблого з-під ...