Наразі в Німеччині перебуває понад 900 000 українських біженців. Місцева влада намагається всіляко допомагати українцям, однак облаштувати повноцінне життя в іншій країні дуже непросто.Існує низка причин, через які біженці покидають Німеччину. Про це розповідають на YouTube-каналі Olga Liebentritt, передають Патріоти України
Без знання мови важко налагоджувати комунікацію, оформлювати документи та просто спілкуватися з місцевими. Англійською в Німеччині не всі хочуть говорити, оскільки державна мова інша. Зараз деякі анкети та документи починають перекладати українською, але це поодинокі випадки.
У відео зазначають, що Німеччина дуже бюрократична країна. Для того, щоб щось оформити потрібно мати багато часу та бути готовими до великої кількості папірців. Часто буває так, що люди місяцями не можуть оформити отримання грошей на дитину, необхідних документів тощо.Така система діє також у медичній, банківській та освітніх сферах, що дуже не влаштовує й самих німців.
Дуже пощастило тим, хто знайшов житло протягом двох-трьох місяців, адже сьогодні багато німців не хочуть здавати квартири біженцям з України. Усе через те, що в Німеччині розповсюджена довгострокова оренда.
Зазвичай власники квартир не йдуть на домовленість, якщо орендарі житимуть лише декілька місяців. Відіграє роль ще й те, що більшість житла здають без меблів. Тому після кожних мешканців їх вивозять і викидають.
Окрім вище згаданої бюрократії та повільності працівників у сервісах, існує інша, більш вагома для українців, проблема. В державних установах перекладати документи призначають росіян.
У відео розповідають, що неодноразово траплялися випадки неправильного перекладу, коли йдеться про суттєві речі. Також буває так, що дрібні справи можуть вирішувати дуже довго, через що біженці не можуть знайти роботу, житло тощо.
Цієї зими в Білорусі знову можуть спалахнути протести у зв'язку з новими президентськими виборами. Якщо це станеться, влада відключить інтернет у країні. Про це заявив самопроголошений "президент" Білорусі Олександр Лукашенко на зустрічі зі студентами,...
Російський диктатор Володимир Путін, атакувавши Україну ракетою Орешник, намагався продемонструвати силу, але в підсумку не зміг приховати відчаю. Таку думку висловив військовий оглядач Bild Юліан Рьопке, коментуючи російський удар по Україні міжконтин...