Цинізм вищого рівня: Світові ЗМІ не назвали винуватця в підриві Каховської ГЕС, а Bild прибрав з обкладинки "Росію"

Світові ЗМІ не назвали винуватця в підриві Каховської ГЕС, а Bild прибрав з обкладинки "Росію"

Видання Reuters і Bild не назвали винуватця в підриві Каховської ГЕС у своїх матеріалах про техногенну катастрофу в Україні. Більш того, німецьке видання Bild прибрало з заголовка Росію на обкладинці, передають Патріоти України.

Оригінальний заголовок німецького Bild говорив "Росіяни підірвали величезну дамбу в Україні", після редактури він став виглядати як "Величезна дамба вибухнула в Україні".

Аналогічний заголовок з'явився на головній сторінці інформаційного агентства Reuters, в ньому йдеться - "На півдні України підірвана дамба, що постачає Крим водою".

Не згадали провину держави-агресора в підриві дамби і в New York Times. "Важлива дамба зруйнована на лінії фронту на півдні України", - говорить заголовок, а підзаголовок пояснює, що Росію в терористичному акті звинуватив український президент Володимир Зеленський.

Підхід західних засобів масової інформації обурив українців. "Сама вибухнула? У День журналіста хочу передати "привітання" німецьким "колегам". Ви не журналісти - ви журнашлюхи", - прокоментував заголовки видань український журналіст Назар Приходько.

"Декаґебізація в дії. Дякуємо небайдужим": Інститут українознавства звільнив заступника директора часів Януковича

середа, 27 вересень 2023, 22:40

Директор Науково-дослідного інституту українознавства Василь Чернець звільнив свого заступника Дмитра Вєдєнєєва, через якого розгорівся скандал у соцмережах. Про це повідомив ексглава Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович, пер...

"Жахлива наруга над пам'яттю мільйонів людей": Трюдо попросив вибачення в канадців і Зеленського

середа, 27 вересень 2023, 22:01

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо в середу, 27 вересня, перепросив за запрошення ветерана СС Галичина Ярослава Гуньки в парламент. Про це повідомляє CBC, передають Патріоти України. Трюдо назвав інцидент "жахливою помилкою" і заявив, що за неї відпо...