Протести пройшли у 24 словацьких містах, а також за кордоном – у Парижі, Кракові, Брно та Празі. Учасники акції висловлювали своє невдоволення самим Фіцо, віцеспікером парламенту Андреєм Данко, який втік з місця ДТП, а також міністеркою культури Мартіною Шимковічовою.
Також протестувальники невдоволені суперечливою реформою щодо спецпрокуратури. Однією з тем протестів був кандидат в президенти Петер Пеллегріні, який, на думку опозиції, "не знає, як керувати парламентом самостійно". Головними організаторами залишаються опозиційні партії, але долучаються також громадські організації.
Словацька президентка Зузана Чапутова під час виступу в парламенті країни 18 січня закликала законодавців переглянути плани змін до кримінального кодексу та розпуску спецпрокуратури, які викликали занепокоєння ЄС щодо верховенства права.
Президент Росії Володимир Путін не проти перемовин щодо закінчення війни. Однак він хотів би хотів би, щоб переговори тривали на тлі воєнних дій, масованих обстрілів України та продовження контактів з президентом США Дональдом Трампом. Путіну потрібно,...
Задума такий. Хто краще нищить ворога, безпілотниками зокрема, матиме більше засобів для нищення ворога - мультиплікаційний ефект. Тестова версія майданчика запрацює вже через місяць, де військові зможуть здійснити замовлення, а доставка здійснюватимет...