У Камали Гарріс особистий конфлікт із Володимиром Зеленським та дуже спрощене розуміння російсько-украхнської війни, - The Telegraph

Чинна віцепрезидентка США та кандидатка у президенти Камала Гарріс, можливо, має дуже спрощене розуміння війни в Україні, стверджує британське видання The Telegraph, передають Патріоти України.

Журналісти нагадали, що ще в липні журнал Time писав, що Гарріс і президент України Володимир Зеленський за кілька днів до повномасштабного вторгнення РФ посперечалися на Мюнхенській конференції з безпеки. У них були розбіжності щодо того, як утримати РФ від агресії.

Напружена атмосфера в США: Чи призведе боротьба між Трампом і Гарріс до громадянських заворушень

Так, Зеленський нібито просив Штати ввести превентивні санкції проти РФ. Однак Гарріс наполягала на тому, що не можна застосовувати покарання за злочин, якого ще не сталося.

У матеріалі йдеться, що Гарріс ніколи не була в Україні. При цьому вона 6 разів зустрічалася із Зеленським як віцепрезидент США. Вона відповідала за виділення для України 1,5 млрд доларів на підтримку енергетичної інфраструктури та гуманітарну допомогу.

Як заявив колишній помічник президента США Джо Байдена на умовах анонімності, американський лідер був набагато енергійнішим і впевненішим у питаннях України, ніж Гарріс.

"Вона втратила кілька можливостей, щоб налагодити пристойні стосунки із Зеленським, і її невпевнене вирішення кризи не віщує нічого хорошого, якщо вона виграє президентство", — сказав він.

Крім того, як повідомляється, Гарріс не часто згадувала Україну в публічних промовах, а коли робила це, то давала привід для звинувачень у своїй некомпетентності щодо цього конфлікту.

За словами аналітика Дага Бендоу, віцепрезидентка ніколи не була залучена в питання зовнішньої політики США, зокрема щодо війни в Україні.

"Її розуміння, ймовірно, обмежується поверхневими розмовами, висловленими їй, коли вона подорожувала до Європи", — сказав він.

"Буде важко": The Economist назвав мінімальні умови, на які Україна може погодитися в рамках угоди з Росією

неділя, 23 лютий 2025, 7:50

Україна навряд чи коли-небудь погодиться визнати окуповані території частиною Росії, однак може погодитися, що її членство в НАТО є віддаленою перспективою. The Economist назвав мінімум, на який Київ може піти в рамках потенційної мирної угоди з Росією...

Путін дав завдання: В ISW розповіли про подальші плани наступу росіян -а Донеччині

неділя, 23 лютий 2025, 7:30

Російські війська захопили позиції та відтісніли ЗСУ на захід від міста Курахове. Також армія РФ планує вийти на адмінкордон Донецької та Дніпропетровської областей від захопленого міста Велика Новосілка, передають Патріоти Україниз посиланням на звіт...