
У Харкові російські війська влучили іранськими дронами-камікадзе у ніч проти суботи, 10 лютого, не по АЗС, а по нафтобазі. Небезпека повторного витоку палива залишається. Про це повідомив глава ОВА Олег Синєгубов, передають Патріоти України.
За його словами, загалом Росія атакувала місто десятьма безпілотниками, є два влучання. Евакуювали близько 50 людей. Чотирьох харків'ян врятували з полум’я, зокрема дитину. Чоловік дістав опіки 40% тіла. «Наразі один резервуар ще заповнений, тому небезпека зберігається. За необхідності розширимо зону евакуації й відселення», — сказав Синєгубов.
Унаслідок удару Росії загинули сім людей, зокрема вся родина: дружина, чоловік, діти чотирьох, семи років та піврічний хлопчик. Жертв ідентифікували, тіло немовляти шукають. Ще троє жителів поранені.
Після витоку палива небезпечна речовина розтеклася по вулиці Харкова де розташований житловий сектор. Розпочалася масштабна пожежа, згоріли 15 приватних будинків.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....