У Кремлі очікують слушної миті: Чого бракує Росії для повномасштабного вторгнення в Україну, - аналітик

Петро Бурковський. Фото: Демократичні ініціативи.

Аби розпочати повномасштабне вторгнення Росія, мабуть, очікує на внутрішньоукраїнську кризу, як і в 2014 році. Про свої міркування в інтерв'ю розповів політичний аналітик "Демініціатив" Петро Бурковський, передають Патріоти України.

"Може бути зумовлена новою хвилею коронавірусу, чи політичною, коли, наприклад, оприлюднять якісь докази причетності керівництва держави до злочинів. Коли з'явилися докази, що Кучма причетний до вбивства Ґонґадзе, Україна різко пішла на зближення з Росією.

У 2013 році, коли під час Майдану була зруйнована вертикаль правління силовими структурами, це сильно знизило опірність країни. Можуть спровокувати зіткнення між силовими структурами України. Наприклад, якщо міністр внутрішніх справ захоче залишитися на посаді після розвалу "справи Шеремета" чи спробує використати справу "вагнерівців" (довгопланована зірвана спецоперація США, України та Туреччини по затриманню бойовиків приватної компанії Вагнера, у наслідок імовірного витоку деталей операції до спецслужб Росії чи Білорусі із вищого оточення Президента України, нібито, зірвалася після доповіді в Офіс Президента України - ред.) , щоб усунути від влади президента України", - пояснив експерт.

Атаки Росії можуть бути непрямі. "Це вплив на критичну інфраструктуру або провокування стихійного лиха. Минулого року на північ від Києва горіли ліси і погіршилася екологічна ситуація. Можливо, застосують хімічну зброю. Росія показала що готова на це на прикладі того ж "Новачка". Ця речовина розроблена для вбивства тисяч. Можуть використати щось подібне і атакувати систему водопостачання або застосувати радіологічну зброю поблизу атомних електростанцій. Тоді заговорять про викид радіації і почнеться паніка. Росія може й заблокувати Чорне море, яким Україна експортує зерно та імпортує нафтопродукти. Використає свої регіони з нульовою протестною мобілізацією, як бази".

Джерело: Gazeta.ua

​Скабеева раділа розмитій дамбі в Україні - після її ефіру розмило Крим, а кремлівські пропагандисти шаленіють через цинічну реакцію «біндер»

субота, 19 червень 2021, 9:43

Збитки, згідно міжнародних законів, має покривати держава-окупант. Отже у Москви залишиться на кілька мільярдів менше на вбивство людей по всьому світові. На початку червня після прориву саморобної дамби в Херсонській області дніпровська вода пішла в с...

"Міська влада Харкова повністю підконтрольна Павлу Фуксу": Михайло Добкін спішить "витерти ноги" об суперника у скруті (відео)

субота, 19 червень 2021, 9:31

Після смерті Кернеса Павло Фукс став головним бенефіціаром харківської міськради, без його рішення або думки нічого в Харкові не робиться. Таку тезу озвучив Михайло Добкін в ефірі телепрограммми «Велика п'ятниця» на каналі «Україна 24», коментуючи введ...