"У Кремлі продумують сценарії": Військовий експерт розповів про приховану мобілізацію в Росії

У Росії досі так і не оголосили загальну мобілізацію, про яку всі говорять ще з початку повномасштабного вторгнення. Схоже, що у Кремлі зараз продумують сценарії. Про це розповів військовий експерт Олександр Мусієнко, передають Патріоти України.

За його словами, у країні-агресорі триває часткова прихована мобілізація, попри те, що загальна публічно так і не оголошена.

Що саме зараз активно роблять у Кремлі

На думку військового експерта, тією чи іншою мірою мобілізація триває, але прихована і, звісно ж, не на повну силу. У Росії намагаються визначити кількість та думають над резервістами.

"У Кремлі придумують сценарії, у який спосіб можливо залучати резервістів. Навіть через сайти з пошуку робити пропонують службу за контрактом та зарплату. Хедхантери намагаються когось знайти (на війну – ред.)", – зазначив Мусієнко.

Він нагадав, що в інформпросторі ще в кінці березня – на початку квітня обговорювали, що Росія може залучити 60 тисяч резервістів. Ця тема лунала, хоч зараз про це не нічого чути й будь-які розвідки це не підтверджують. Однак бували випадки, що Росія поповнювала резерв із Сирії чи Лівії, але "16 тисяч не було й не буде. Там зовсім інші цифри", вважає військовий експерт.

Уже починають протестувати проти мобілізації, – Мусієнко

Загалом Мусієнко наголосив на тому, що теоретично Путін може піти на повномасштабну мобілізацію, але вони побоюються того, що це викличе багато питань: "Доведеться відповідати. Вони ж кажуть, що "спецоперація" йде за планом. Цілі досягнуті. Це постійно "годують" через пропагандистські рупори своєму населенню. Виникає запитання. А чого ж треба нові сили? Чому потрібна мобілізація?".

Військовий експерт зазначив, що маленька брехня породжує велику недовіру. Саме тому навіть у зазомбованого російського суспільства, яке постійно під тиском, почне щось виникати. Можливо, почнуть більше горіти військкомати.

"Дехто протестує, намагаючись підпалити військкомати. Таких випадків на місяць назбиралось із десяток. Можливо, це не так багато, але разом із тим це якраз пряме свідчення того, що є частина суспільства, яка починає протестувати якраз проти війни й мобілізації", – пояснив він.

Джерело: 24 канал

У Шебекіному страшно "зраділи": Депутат Держдуми закликав закидати авіабомбами Бєлгородську область

середа, 31 травень 2023, 23:43

Депутат Держдуми РФ, член комітету з оборони Андрій Гурульов закликав бомбити на Бєлгородщині районний центр Шебекіно керованими авіабомбами. Таку заяву він зробив в ефірі програми кремлівського пропагандиста Володимира Соловйова, фрагмент якої публіку...

Слідом за Лісовим: Ще один високопосадовець відмовився від наукового ступеня

середа, 31 травень 2023, 22:43

Голова Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак офіційно відмовився від наукового ступеня доктора технічних наук. Про це він повідомив у Telegram, передають Патріоти України. Бабак нагадав слова українського філософа Вол...