
О 20.08 у смітнику біля входу до станції метро Шулявська у Києві вибухнув невідомий пристрій. Один перехожий отримав травму ноги. Йому надали медичну допомогу. Про це повідомив міський голова Віталій Кличко у Telegram, передають Патріоти України.

Пошкодження отримали вікна станції. Поліцейські на місці з'ясовують обставини події. У мережі з'явилося відео з місця події.

Відео було знято відразу після вибуху, на ньому видно урну біля входу, де й було закладено пристрій, бите скло, а також молодий хлопець, якому вибухом пошкодило ногу. На кадрах видно, що хлопець втратив чималу кількість крові.
"Я там була, хлопцю надали швидко допомогу, метровська поліція, дуже оперативно до приїзду швидкої!", - розповіла очевидець.
Італія та Франція з побоюванням відносяться до ідеї ЄС заборонити в'їзд колишнім російським військовим, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. Заборона на в'їзд для російських ексвійськових є частиною запропонованого 21-го пакета санкцій...
Українські безпілотники перетворили Крим, окупований країною-агресором Росією, на зону бойових дій. Зберігати там видимість нормального життя з кожним днем стає дедалі важче. Про це пише The Economist, розповідаючи, як анексований півострів стає для РФ...