
У тимчасово окупованому Луганську шукають людей, яким вдалося уникнути примусової мобілізації на війну проти України. Для цього у РФ вирішили задіяти співробітників Федеральної служби безпеки (ФСБ), передають Патріоти України.
Про це в ефірі всеукраїнського телемарафону розповів голова Луганської обласної воєнної адміністрації Сергій Гайдай. Він зазначив, що у Луганську хвиля "мобілізації" закінчилася, але солдатів, яких росіяни використовують як "гарматне м'ясо", як і раніше не вистачає.
У зв'язку з тим, що на вулицях міста чоловіків уже не залишилося, ФСБ ходить по квартирах та забирає тих, хто раніше відкупився від участі у бойових діях.
Непідготовлених новобранців з числа цивільного населення ОРДЛО окупанти використовують для прикриття, випускаючи їх на полі бою поперед себе. "Йдуть "лнр"-івці, потім кадировці, а потім уже російські війська. Навіть солдати приватних військових компаній не йдуть у перші хвилі атаки", – сказав Гайдай.
Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...