"У нас є дефіцит": Експерт розповів, що впливає на просування окупантів на Донеччині і як переломити ситуацію

Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з генсеком НАТО Марком Рютте зазначив, що ми не можемо зупинити ворога без ударів по РФ далекобійною зброєю і що партнери «затягують» з постачанням озброєння. З цим погоджується і військовий експерт Павло Нарожний, який розповів в ефірі Radio NV, як союзники можуть допомогти переломити ситуацію, зокрема на Донеччині, де просувається РФ, передають Патріоти України.

"Втрата Вугледара і, в принципі, вся динаміка, яка є зараз на донецькому напрямку, вона склалася через декілька факторів. Перший фактор — КАБи. Тобто вони кидають їх по всьому, що вважають військовою ціллю. Вочевидь, ми їх не збиваємо. Єдине, як ми можемо [з ними боротися], — завдавати ударів по аеродромах (це той самий Борисоглєбськ). Але все одно це не зупиняє ворога.

Другий фактор, який є: Донецька область дуже близька до Росії - та сама логістика. Дуже просто туди постачати боєприпаси, дуже просто постачати паливо, особовий склад, все інше, що потрібне на війні. І саме ці удари далекобійними ракетами могли б порушити цю логістику, але наразі ми цього дозволу не маємо, для того, щоб бити туди, знищувати ті самі залізнодорожні вузли, наприклад, чи склади боєприпасів на цій території.

Кількість воїнів у нас. У нас була проблема з мобілізацією, зараз вона почала вирівнюватись. Тобто мобілізація йде, люди потрапляють на фронт, але їх чимось треба озброювати. У нас є дефіцит бронетехніки, у нас є дефіцит танків, у нас є дефіцит БТРів, БМП, всієї іншої техніки, яку, на жаль, ми самі не виробляємо, а сподіваємося на наших союзників. У нас є дефіцит [систем] артилерії - безпосередньо стволів, у нас є дефіцит артилерійських боєприпасів. Так, ми стріляємо далі, ми стріляємо точніше, але ворог бере своєю кількість неточних, дурних пострілів, назвемо їх так. Вони стріляють дуже багато. Цю всю динаміку ми переломити самі не зможемо, без допомоги наших союзників", - зазначив експерт.

"Ось чому США і Велика Британія стурбовані": Іран до квітня 2025 року може мати десять ядерних боєголовок, - The Times

субота, 5 жовтень 2024, 12:30

Іран уже через пів року може володіти щонайменше десятьма ядерними боєголовками. А балістичні ракети, якими Тегеран атакував Ізраїль 1 жовтня, можуть бути адаптовані для розміщення цієї зброї. Але водночас превентивний удар Ізраїлю по ядерних об'єктах ...

Воювати, а з чим? Близько 100 військових 123-ї бригади протестують через нестачу зброї для бойових завдань на Донеччині

субота, 5 жовтень 2024, 11:56

У Вознесенську, що в Миколаївській області, близько сотні військовослужбовців 187 батальйону 123-ї бригади територіальної оборони (ТрО) провели мітинг, протестуючи проти недостатньої підготовки та нестачі озброєння для виконання бойових завдань на Доне...