"У нас тут нічого немає, а їм із Австралії везуть": Окупант поскаржився на поставки ЗСУ зброї з усього світу. Перехоплення

Військовий Російській Федерації, який прийшов захоплювати українські землі, поскаржився на постачання Збройним силам України зброї з усього світу. Він обурюється через те, що боєприпаси нашій країні приходять навіть із Австралії, оскільки вважає, що "там живуть одні кенгуру", передають Патріоти України.

Відповідний запис аудіоперехоплення опублікували у Telegram-каналі Головного управління розв'язки Міністерства оборони України. Військовий РФ говорив із чоловіком, якого називав "братом" (щоб прослухати аудіозапис, доскрольте до кінця сторінки).

"Та я все там же на х*й", – почав росіянин.

"А де не можна говорити?", – запитує його абонент.

"У Миколаївській області, брат. Пацанів убило багато моїх, яких я багато років знав. Багато загинуло. Хохли, насправді, ху*ряться нормально", – зізнався окупант.

Цікаво, що на другому боці слухавки заявили, що українці захищають свою землю.

"А що їм ще робити? Вони ж захищають себе", – каже співрозмовник.

"Ось у мене, брат, троє дітей і дружина на х*й. Живуть в учебці, у квартирі. Від того, що я присяду, вони взагалі оху*ють. Розумієш, якби я тільки на себе розраховував, я б подумав над цим, розумієш. Я б, мене б давно вже тут не було. Вже б з'*бався давно звідси", – відповів йому військовий.

Також окупант запевнив співрозмовника, що від холоду російські військові не помруть. Але, за його словами, проблема в іншому.

"Ось ці смердючі ви***дки. Ось ці в Італії, Німеччині. Я коли дізнався, що з Австралії, з Австралії, розумієш, в Україну зброю поставляють, я просто оху*в. Я говорю, так там же кенгуру одні живуть тільки", – видав окупант.

Також мова зайшла про мобілізованих. За словами загарбника, поки що до Херсона відправляють лише чеченців.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 4 лютого

четвер, 5 лютий 2026, 7:38

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 04.02.26 орієнтовно склали:

Блекаут грюкає росіянам у двері: Бєлгород і Ростов зазнали ракетних і дронових атак (відео)

четвер, 5 лютий 2026, 7:00

У ніч на 5 лютого російські міста Бєлгород і Ростов-на-Дону зазнали ракетних обстрілів та атак безпілотників. У Бєлгороді та області місцева влада попередила про ракетну небезпеку. Паралельно з цим про масовану атаку безпілотників повідомили мешканці Р...