Київська область поряд зі столицею та іншими регіонами України цієї ночі пережила масовий ракетно-дроновий обстріл з боку ЗС РФ. В одну з квартир у селищі Чабани Київської області влетіли частини бойової ракети, проте дивом не розірвалися. Рятувальники провели унікальну операцію з ліквідації смертоносного об'єкта, повідомили в ДСНС регіону, передають Патріоти України.
Залишки ракети з другого і третього поверхів фахівці вилучили за допомогою спеціальної техніки та обладнання. Найнебезпечніша була ситуація у квартирі на першому поверсі, де виявили бойову частину ракети.
Завдяки професійним, злагодженим і ювелірно-точним діям рятувальників вдалося безпечно провести роботи та не допустити трагедії. Допомогу їм надавали рятувальники місцевого пожежно-рятувального підрозділу.
Якби ракета вибухнула всередині багатоповерхового будинку, це могло б обернутися катастрофічними наслідками у вигляді масштабних руйнувань і, не виключено, людських жертв.
Тим часом триває розбір завалів на місці обвалення частини дев'ятиповерхового будинку в Дарницькому районі після ракетного удару. Уже витягнуто п'ять тіл, зокрема — 12-річної дівчинки, а безвісти зниклими вважаються близько 20 осіб. Близько 40 жителів дістали поранення.
Президент США Дональд Трамп не вважає Україну стратегічним пріоритетом і прагне якнайшвидше завершити російсько-українську війну, навіть якщо це суперечитиме українським інтересам. Таку думку висловив дипломат, колишній Надзвичайний і Повноважний Посол...
Банковій є про що замислитись - чи вартує гра свічок заради старих радянських винищувачів в обмін на передові технології державі, котра робить Україні "холодний душ", в той час як світ стоїть в черзі у Києві за тим самим зі своїми "пряниками". Польща ...