
У Сілезькому воєводстві Польщі розпочав свою роботу сервісний центр із ремонту українських Leopard німецького виробництва. Перші два танки, пошкоджені під час бойових дій в Україні, вже прибули на завод Bumar-Łabędy в Гливиці. Про це 22 липня заявив польський міністр оборони Маріуш Блащак, передають Патріоти України.
На своїй сторінці у Twitter він поділився фотографією одного з доставлених до країни Leopard. "Центр капітального ремонту в Гливиці запущено! Перші два "Леопарди" вже прибули з України на завод Bumar", – написав голова оборонного відомства Польщі. Відомо, що Bumar-Łabędy раніше модернізувала польські Leopard 2A4 до стандарту 2PL для армії своєї країни. Завдяки цьому підприємство отримало необхідні в цій галузі знання, технічні засоби й досвід.
Раніше повідомлялося, що на цьому заводі в рамках співпраці з "Укроборонпромом" хочуть запустити центр із ремонту танків Т-64. Сторони також розглядали перспективу обслуговування танків Т-72 та PT-91 Twardy, переданих Польщею Силам оборони України, та танків Leopard 2, наданих ЗСУ міжнародною коаліцією.
Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що для надійного стримування можливого наступу з території Білорусі Україна має створювати нові військові бригади, передають Патріоти України. За його словами, економія ресурсів на форму...
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...