У Путіна великі проблеми: У Росії недостатньо сил у Херсоні, щоб контролювати регіон, - CNN

Чиновники у США схиляються до думки, що Росія не має достатньо сил для контролю окупованої її військами території Херсонської області, передають Патріоти України.

Зокрема, американські посадовці звертають увагу на низку інцидентів, пов’язаних із замахами на життя колаборантів, що трапилися останніми тижнями. Розвідка США називає це доказом "зростання партизанської діяльності на півдні України". Про це пише CNN із посиланням на джерела.

Опитані телеканалом чиновники вважають, що відволікання частини російських військ із Херсонського на Донбаський напрямок створило для українських партизанів вікно можливостей для нападів на колаборантів, а для ЗСУ – час для контрнаступу. Видання відзначає, що цей регіон має вирішальне значення для контролю Росії над узбережжям Чорного моря та доступу до Криму.

"Незрозуміло, скільки російських військ у Херсоні чи поблизу нього, але окупація проти вороже налаштованого місцевого населення вимагає набагато більше солдатів, ніж мирна окупація території", – зазначається у статті. Однією з причин невдач окупантів джерела у США називають те, що загарбники віддали пріоритет військової кампанії на шкоду налагодженню цивільного життя на захоплених територіях.

Росія у травні запустила по Україні понад 300 іранських дронів: У Британії назвали головну мету ворога

понеділок, 5 червень 2023, 9:44

Протягом травня 2023 року Росія запустила по Україні понад 300 іранських дронів-камікадзе серії "Shahed". Це найінтенсивніше використання цієї системи озброєння на сьогоднішній день. Про це повідомляє Міноборони Великої Британії із посиланням на дані с...

Навіщо Росія тероризує Україну в повітрі: Генерал-лейтенант назвав цілі регулярних атак РФ

понеділок, 5 червень 2023, 9:33

Російські окупанти мають кілька цілей у повітряній війні проти України - від психологічних до спроб знизити потенціал наступальних дій. Ракетними ударами по цивільній інфраструктурі вони також намагаються виснажити українські ППО, спершу виявивши розта...