
Китай запустив на орбіту модуль національної космічної станції, яку повинні побудувати до 2023 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на Associated Press.
З космодрому Веньчан в китайській провінції Хайнань була запущена ракета з модулем під назвою “Тяньхе”. Модуль вийшов на задану орбіту через вісім хвилин.
Відзначається, що запущений базовий модуль стане частиною майбутньої китайської станції, на якій Китайські астронавти будуть жити близько шести місяців. Для того щоб змонтувати всі інші модулі даної станції, Китай повинен зробити ще 10 космічних запусків. В цілому на орбіту буде відправлено чотири вантажні кораблі, два лабораторних модуля і чотири кораблі з астронавтами.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 23.06.26 орієнтовно склали:
Російські війська посилили тиск на Слов’янськ і Краматорськ, які залишаються найбільшими укріпленими містами Донецької області під контролем України. На тлі активізації бойових дій тисячі місцевих жителів вирішили залишити свої домівки та переїхати у б...