У Росії всі робітники оборонного виробництва переведені на 12-годинні зміни, - західні ЗМІ

На сьомому місяці повномасштабного російського вторгнення в Україну, розширюючи військові зусилля Росії, президент-агресор робить ставку на посилення оборонного комплексу. Про це повідомляє Bloomberg, передають Патріоти України.

Як пише видання, військове виробництво допомагає економіці РФ пережити багато з найгірших прогнозів в умовах санкцій. Люди, зайняті там в оборонному виробництві, перейшли на 12-годинний робочий день і можуть працювати у восьмигодинну зміну щосуботи.

Секретність, пов'язана з виробництвом військової техніки, не повністю приховала той вплив, який вона починає надавати на виробництво. Виробництво "готових металевих виробів" - статистична лінія, яка окрім таких предметів, як столові прилади, включає зброю, бомби та різні типи боєприпасів, - зросла майже на 30% в липні в порівнянні з минулим роком після різкого спаду в попередні місяці.

Окрема категорія під назвою "інші транспортні засоби та обладнання", в яку поряд з велосипедами та подібними товарами входять кораблі, літаки та бронетехніка, також знаходиться серед лідерів ринку. "Виробництво працювало б набагато гірше, якби не війна", - сказала Тетяна Орлова з Oxford Economics.

Як пише видання, економічний підйом оборонної промисловості, ймовірно, виявиться недовгим, особливо якщо він відверне робочу силу, а санкції послаблять російську військову машину, позбавивши її компонентів і технологій.

"Дані за липень підтверджують, що збільшення держзамовлень, розміщених у військово-промисловому комплексі, підтримує виробництво в Росії", - сказала Орлова. Дані можуть свідчити про те, що Росія починає краще справлятися з руйнівними збоями, викликаними санкціями.

Проте, як пише видання, не факт, що Росія зможе задовольнити власні потреби, особливо якщо бої на Україні переростуть у війну на виснаження.

Надійної техніки на полі бує стане більше: Канадський виробник броньовиків Roshel відкриє завод в Україні

субота, 11 травень 2024, 5:00

Канадська компанія Roshel, яка виробляє броньовані автомобілі Senator зокрема для потреб ЗСУ, планує частково локалізувати своє виробництво в Україні. . Броньовики Senator початково були створені для операцій правоохоронних органів Північної Америки, ...

Найбільший секрет Лукашенки, або Он де буде "білоруська Херасіма": Американці дізналися, де збудували таємну базу, куди Путін міг вже експортувати "Іскандери" з ядерними боєголовками

субота, 11 травень 2024, 4:15

Те, що у випадку навіть підготовки запуску тактичної ядерної зброї Білорусь за лічені хвилини може перетворитись на скопище руїн, ні для кого не секрет. Однак Путін сподівається, що росії побояться мстити тим самим чином. Стало відомо, де Мінськ планує...